۹ راز سئو

۹ راز سئو

دنیای سئو یا بهینه سازی موتور جستجو در سال های اخیر دچار تغییر و تحول های فراوانی شده است و در واقع این امر باعث شده است تا  گوگل به سمت تجارب قوی کاربران ,تمایل بیشتری داشته باشد .

در سال ۲۰۱۶ سئو و بهینه سازی سایت بیش از سال های قبل رواج پیدا کرده است و این به دلیل افزایش تعداد کاربرانی است که از اینترنت برای خرید کالا و خدمات مورد نیاز خود استفاده می نمایند و همچنین میزان ورودی های سایت ها از بازاریاب های کلاه سیاه نظیر گوگل بالاترین درصد ورودی های یک وب سایت می باشد.بدیهی است که برای پیروزی در دنیای رقابتی رتبه بندی وب سایت ها، باید از آخرین تکنیک های بهینه سازی سئو آگاهی داشته باشید. همیشه در نظر داشته باشید که روش های بهینه سازی سئو با سرعت بالایی در حال تغییر هستند به طوری که ممکن است معیارهای رتبه بندی در سال ۲۰۱۵ میلادی، در سال جاری منقرض شده و یا دچار تغییرات چشم گیری شوند. شایان ذکر است که الگوریتم های گوگل در سال ۲۰۱۶ بروز رسانی های متعددی داشته است و در مقایسه با سال های گذشته با سرعت بالاتری تغییر کرده است.

9 راز سئو

9 راز سئو

به  سختی میتوان تصور کرد که در حدود ده سال قبل ,سئو تحت تاثیر و حاکمیت بازاریاب های کلاه سیاه قرار اشت که هدف اصلی آنها افزایش سئوی سایت و تحریک ترافیک بود . در واقع امروز رازهای سئو  به عنوان راز تلقی نمیشوند بلکه اصولی کلی هستند . این اصول عبارتند از :

۱:سئو را به عنوان محور اصلی و کانون توجه خود قرار ندهید

۲:  سعی کنید همیشه از محتوای جدید استفاده کنید

۳:کارکردها را اولویت بندی کنید

۴:روابط را قوی کنید و فقط به فکر لینک سازی نباشید

۵:کلیدواژه هایی که طولانی تر هستند را در اولویت قرار دهید

۶: از کلیدواژه مناسب در مکان مناسب استفاده کنید

۷:جستجوی کلیدواژه را با جستجوی مشتری عوض کنید

۸:حتی جزئیات بی اهمیت و کوچک را نیز نادیده  نگیرید .

۹:سعی کنید یک منبع  را برای خود ایجاد کرده و  به آن مراجعه کنید

منبع:thenextweb.com

مقالات مرتبط:چگونه در سئو از رقبا پیشی بگیریم؟

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *