images

۵ استراتژی سئو که میتوانید در زندگی واقعی به کار ببرید

۵ استراتژی سئو که میتوانید در زندگی واقعی به کار ببرید

به  طور کل  میتوان  گفت همه  عوامل مربوط  به  بهینه  سازی  موتور جست و جو را میتوان  به  صورت آنلاین  تکمیل کرد. البته  دو حوزه  اصلی در مورد  بهینه سازی وجود دارد که  عباتند از :بهینه  سازی  داخلی که عبارت است از انتشار آتی محتوا  که مطالب جدید را  به  سایت شما  معرفی میکند  و  بهینه  سازی  خارجی که  شامل  ساخت  روابط و  لینک هایی است که  به  ادمین شما اشاره میکنند. هر کسی که  یک دستگاه  کامپیوتر و اینترنت  را در اختیار داشته  باشد میتواند  بر روی این  دو حوزه  کار کند و  پیشرفت  آن را  با گذشت زمان  مشاهده  کند.

استراتژی های سئو درزندگی واقعی

سعی کنید برای ارتقاء عملکرد سئو از استراتژی های زیر در زندگی خود استفاده  کنید

5 استراتژی سئو که میتوانید در زندگی واقعی به کار ببرید

۱٫محتوای خود را از طریق پرینت ,تبلیغ کنید

محتوایی که  شما  برای سایتتان توسعه داده اید  نباید  به صورت انحصاری  فقط برای سایت  شما به کار رود  .  به علاوه  شما زمان زیادی را صرف آن میکنید تا  مورد  توجه  مخاطبان هدف قرار گیرد  .  به این ترتیب  شما میتوانید از بهترین  کپی در بروشورهای چاپ  شده استفاده  کنید و یا از تبلیغات پرینت  شده  برای جلب توجه به سمت  وبسایت خود استفاده کنید  تا  محبوب ترین مطالب  شما را مشاهده کنند. این امر  باعث مشو د تا توجه و  علاقه بیشتری به سمت محبوب ترین  مطالب  شما جذب  شود  که البته  بعد ها  احتمال   به اشتراک  گذاری و ارا ئه  نظرات و  مشارکت در آنها نیز افزایش میابد.

۲٫  در شبکه نیزارتباط بیشتری با تعداد بیشتری از مردم داشته باشید

شما  میتوانید  تلاش کنید تا  بر رویدادهای حرفه ای تر عرصه  شبکه سازی کار کنید .  به این ترتیب فرصت مطلوب  دراختیار  شما  قرار میگیرد تا  افرادی را مشاهده کنید که  مایلند تا  شبکه  های فردی تماس را  با دیگران  به اشتراک  بگذارند به این تریب هر فردی که  مشاهده میکنید مایل است  تا با شبکه های اجتماعی ارتباط  داشته  باشد که این امر نیز  به نوبه  خود سبب افزایش تنوع و تعداد مخاطبان میشود  .

فرض کنید  شما در  هر رویداد ,۱۰ نفر  را  ملاقات کنید  و در هر هفته نیز در  یک  یا  دو  رویداد شرکت کنید , تا پایان  سال میتوانید تعدا فالورهای خود را به  بیش از ۱۰۰۰  نفر افزایش دهید و در واقع این کانتکت های جدید, تعداد بی شماری ازکانتکت های اضافی  را برای  ما  فراهم میکنند.

۳٫  سعی کنید در انتشارت اصلی به شما اشاره شود

 این یک  ایده  مناسب است و سعی کنید که در انتشارات  محلی نیز به  شما اشاره  شود حتی اگر حضور آنلاین ندارند. هر چند این روند از طریق روزنامه ها به کندی صورت میگیرد اما به عنوان یک واسطه مناسب برای برخی از ویژگی های آماری تلقی میشوند و  میتوانند نسبت به منابع آنلاین از قابلیت  مشاهده توسط  تعداد بیشتری از افراد برخوردارشوند.

۴٫ در رویداد های محلی شرکت کنید

۵٫ از طریق تبلیغات سنتی ,تعداد بیشتری ازافراد را به سمت سایت خود جلب کنید

همیشه  این نکته را به خاطر داشته باشید  که ترافیک بیشتر همیشه  یک  نکته مثبت برای سئو است .این امر بدان  معناست  که تعداد بیشماری از افراد ,محتوای شما را میخوانند و به اشتراک میگذارند و یا به آن لینک میدهند  و تا مادامی که به این رویکرد ادامه دهید از شهرت بیشتری برخوردار میشوید .از نظر گوگل , سایت شما ازاعتبار بیشتری  برای دامین برخوردار است و از طریق  روش های قدیمی  تبلیغات نیز میتوانید  ترافیک  وبسایت خود ارتقاء دهید .

منبع :searchengineguide.com

مقالات مرتبط : چهار ستون اصلی برای آینده سئو

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *