۵ ابزار مناسب برای بهینه سازی سایت

۵ ابزار مناسب برای بهینه سازی سایت

وقتی که من راجع به افزایش ترافیک در سایت ها با مالکان آنها صحبت کردم مشاهده کردم که بهینه سازی صفحات فرود به عنوان دغدغه آنها به حساب نمی آید. برای مالکان سایت های استاندارد نیز افزایش ترافیک سایت ,اولین چیزی است که آنها درباره اش فکر میکنند.در اینجا به ۵ ابزار اشاره میکنیم که برای بهینه سازی سایت از اهمیت برخوردارند.

OPTIMIZELY

images

5 ابزار مناسب برای بهینه سازی سایت

این اپلیکیشن آنلاین ,امکان آن را برای شما فراهم میکند تا ورژن های متعدد صفحات فرود را تست کنید و نتایجی را مشاهده کنید که به آسانی قابل درک هستند.نکته خوبی که درباره Optimizely وجود دارد این است که برای ایجاد تنوع در صفحات ,نیازی به دانستن اصول کدگذاری وجود ندارد .البته دانستن کدگذاری میتواند به شما کمک کند تا تغییرات اساسی و قابل توجهی را در صفحات ایجاد کنید.البته  متوانید این تغییرات را از طریق ویراستار HTML نیز انجام دهید .البته این ابزار ,رایگان نیست  اما قیمت بالایی ندارد .

GOOGLE CONTENT EXPERIMENTS

این ویژگی ,امکان آن را برای شما  فراهم میکند تابه سرعت تست صفحه فرود را تنظیم کنید و از اهداف خود در گوگل آنالتیک به عنوان مقیاسی برای مقایسه استفاده کنید .

با استفاده از این ابزار ,دوصفحه فرود مختلف را بر روی سایت خود نصب میکنید و از گوگل آنالتیک میخواهید که به بررسی آنها بپردازد. این امر نیازمند داشتن اطلاعات درباره  ایجاد صفحات فرود و استفاده از برخی از کدهای آزمایشی در صفحات فرود است  .

CLICKTALE

 این ابزار به عنوان یک روش بسیار مناسب عمل میکند و به شما اجازه میدهد تا ملاحظه کنید که چکونه کاربران با صفحات خاص ,تعامل برقرار  میکنند.نکته جالبی که در این مورد وجود دارد این است که مقایسه ها را میتوان به خوبی مشاهده کرد و دو صفحه را با هم مقایسه کنید. همچنین میتوانید رکوردهای کاربر ویژه را مشاهده کنید و اینکه کاربران چگونه از سایت شما استفاده میکنند.

CRAZY EGG

این ابزار ,رقیبی برای Clicktale است و امکان تحلیل صفحات وب را برای شما فراهم میکند.همچنین میتوان به هات اسپات ها در سایت شما اشاره کند .استفاده از این ابزار,بسیار ساده است زیرا ویژگی های زیادی ندارد.

Visual Website Optimizer

این ابزار به سایر اپلیکیشن های تست  A/B شباهت دارد . ابن ابزار ,بسیار  قوی است و مجموعه ای از خدمات مختلف را در اختیار شما  قرار میدهد تا آنها را  با تست های خود تلفیق  کنید . البته  قیمت آن ,چندان بالا نیست .

منبع :  marceldigital.com

مقالات مرتبط :۱۳ گام ساده برای بهینه سازی سایت

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *