۵ ابزار بهینه سازی سایت

۵ ابزار بهینه سازی سایت

در ۵ سال گذشته ,گوگل از فعالیت های بی شماری برخوردار شده است.به این ترتیب مجموعه ای از تغییرات و بروزرسانی هادر آن صورت گرفت وبرخی از ویژگی ها نیز از کنسول آن حذف شدند.گوگل تمام تلاش خود را به کار گرفته است تاتجربه کاربر را در اولویت قرار دهد.همراه با آغاز سال جدید ,برخی از این روندها ادامه پیدا میکنند و برخی از روندهای جدید نیز معرفی میشوند.

google-mobile-smartphone-asus-android1-ss-1920.jpg-600x338

5 ابزار بهینه سازی سایت برای سال ۲۰۱۷

۱:  اهمیت ویدیو افزایش میابد :

ویدیو در سال ۲۰۱۶ بر بازار حاکم بوده است و این روند در سال ۲۰۱۷ نیز ادامه دارد .اگر از سایت ها و وبلاگ ها چشم پوشی کنیم میتوانید در هر جایی ویدیوها را مشاهده کنید.دلیل این امر نیز بسیار ساده است :مردم ,زمان کافی برای خواندن محتوای متنی ندارند.

۲:عصر موبایل :

با توجه به اولویت سایت هایی که برای موبایل ,مناسب هستند,بدون شک موتورهای جست و جو نیز سایت هایی را در اولویت قرار میدهند که با موبایل تناسب دارند و به جست و جو از طریق گوشی موبایل اهمیت میدهند.در اینجا منظور ما این نیست که فقط سایت خود را برای گوشی های همراه, متناسب کنید بلکه باید سرعت بارگیری آن نیز افزایش یابد. از تصاویری با رزلوشن متوسط استفاده کنید و ابتدا بر نمایش محتوا متمرکز شوید.

Content-coming-back.jpg-600x316

5 ابزار بهینه سازی سایت برای سال ۲۰۱۷

۳: بر اسنیپت متمرکز شوید:

اسنیپت , یک کادر کوچک محتوا است که هر زمانی که سوالی را از گوگل بپرسید آن را دریافت میکنید. همه آنچه که در این مرحله باید انجام دهید این است که محتوا را به گونه ای بسازید که با اسنیپت تناسب داشته باشد.

۴: کلیدواژه ها اندکی از اهمیت خود را از دست میدهند:

ممکن است گوگل همواره و بیش از همه چیز به شما تاکید کند که فقط بر محتوا متمرکز شوید اما با این وجود بازهم کلیدواژه ها اهمیت خود را از دست نمیدهند. اما نکته مهمی که در این بین وجود دارد این است که نباید بیش از حد از کلیدواژه ها استفاده کنید .

نکته مهم دیگری که وجود دارد این است که نیازی به استخراج کلیدواژه های دقیقی وجود ندارد که مردم به دنبال آنها هستند.گوگل , RankBrain را معرفی کرده است و انتظار میرود که در سال ۲۰۱۷,شکل بهتری به خود بگیرد. این الگوریتم,کلیدواژه ها را حدس میزند و بر اساس آن ,سایت شما را به بالا میبرد. بنابراین حتی اگر سایت شما محتوی کلیدواژه تایپ شده در آن نباشد باز هم در صورت مرتبط بودن ,در فهرست قرار میگیرد.

۵ : محتوای طولانی ,مورد استقبال واقع میشود :

صرفا به این دلیل که مردم از خواندن مقالات قدیمی تکراری خسته شده اند. آمارهای کنونی حاکی از آن هستند که بانس ریت مقالات کوتاه تر افزایش پیدا کرده است و مردم نیز در حال حاضر  به دنبال خواندن مقالات طولانی تر هستند.بناباین مطمئن شوید که صفحه شما از لحاظ محتوا غنی است .نکات خود را با جملات ,ثابت کنید و به آنها بقبولانید که هر چیزی که مینویسید واقعیت محض است.

منبع :.business2community.com

 مقالات مرتبط :۱۳ گام ساده برای بهینه سازی سایت

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *