اشتباهات رایج در سئو

اشتباهات رایج در سئو

 در اینجا به تعدادی از اشتباهات رایج در زمینه سئو اشاره میکنیم که ارتکاب آنها میتواند ترافیک وبلاگ شما  را به سرعت و به شدت پایین آورد  این اشتباهات عبارتند از : 

محتوای شما زیاد مورد استقبال و تقاضا قرار نمی گیرد

2017-seo-trends-feat-760x400

4 اشتباه رایج درمورد سئو

 این  مولفه به عنوان مهمترین عامل برای وبلاگ شما تلقی میشود و به همین دلیل است که ما کار خود را از اینجا آغاز کره ایم و به این منظور  باید چند سوال را مطرح کنید :

آیا این موضوع  قبلا توسط منابع زیادی مورد بحث قرار گرفته است ؟

آیا من نیز به صورت واضح  و دقیق در مورد این موضوع بحث کرده ام؟

آیا این موضوع با نیازهای خریداران ارتباط دارد ؟

آیا من میخواهم این پست را بخوانم ؟

آیا این موضوع خیلی گسترده و یا خیلی جزئی است ؟

در نهایت میتوانید محتوایی را ایجادکنید که دارای هدفی مشخص است و خیلی محدود نشده است

عدم استفاده و  بهره برداری از شبکه های اجتماعی

اگر از شبکه های اجتماعی استفاده نمیکنید یک روش ارزشمند را برای به اشتراک  گذاری محتوا از دست داده اید. در صورتی که در هر وبلاگ از دکمه های به اشتراک گذاری در رسانه  های اجتماعی استفاده شود خوانندگان نیز میتوانند به آسانی این محتوا را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند و قابلیت مشاهده آن را افزایش دهند.همچنین هدف شما باید ایجاد محتوایی باشد که برای خوانندگان از جذابیت برخوردار باشد .

استفاده از کلیدواژه های نادرست

در حالیکه الگوریتم گوگل بیش از آنکه تعداد کلیدواژه ها در هر صفحه  اهمیت بدهد بر کیفیت محتوا متمرکز شده است اما استفاده از کلیدواژه ها در هر صفحه از اهمیت بالایی برخوردار است.

هزاران دستگاه برای جستجوی کلیدواژه ها  وجود دارد که یکی از این بهترین ابزارها SEMrush است این داشبورد تحلیلی برای کلیدواژه ها نه  تنها این امکان  را برای شما  فراهم میکند تا کلیدواژه های مرتبط را پیدا کنید بلکه عبارت های مورد جستجو را نیز مشاهده میکنید .

کم بودن تعداد لینک های Inbound

 این دسته از لینک ها از سایت های دیگر  به سایت شما داده میشوند و در واقع مسیرهای بیشتری را برای پست های شما هموار میسازد و محتوای شما را به تعداد بیشتری از مخاطبان معرفی می کند.  همانطور که شما میخواهید تا تعداد این لینک ها را در وبلاگ های خود افزایش دهید سایر برندها نیز میخواهند این دسته از لینک ها را به سمت خود جلب کنند.بنابراین اگر به سایت های معتبر و موثق در این مورد لینک بدهید آنها نیز در مقابل به  شما بک لینک می دهند.

منبع :business2community

مقالات مرتبط :آموزش سئو

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *