۱۱تکنیک و استراتژی کاربردی سئو

۱۱تکنیک و استراتژی کاربردی سئو

اینترنت و فضای مجازی به سرعت در حال رشد است و پیام های متعددی هر روز در سایت های متعدد در حال انتشار هستند.به هر حال اگر  شما یکی از آن دسته افرادی هستید که حجم زیادی از علم و دانش را در فضای اینترنت منتشر میکنید  باید هدفتان تامین بهترین و کاربردی ترین محتوا باشد .البته برای رسیدن  به این  هدف لازم است که موتورهای جستجو  نیز از کارایی و کیفیت بالایی برخوردار  باشند. در این جا  به چند راهکار اشاره شده است که  در این بین بسیار مفید هستند مانند :

Untitled

11تکنیک و استراتژی کاربردی سئو

۱:موبایل نقش مهمی را در آینده ایفا میکند

آیا هدف شما این است که تعداد زیادی از کاربران را هدف قرار دهید؟بر ویژگی های آماری مشترکین متمرکز شوید و با استفاده از گوشی های همراه , یک سایت پاسخگو  را توسعه دهید که بسیار خوب به نظر برسد و در همه صحنه ها نیز بهنیه سازی شده  باشد .

۲: افزایش جستجوی صوتی

گزینه ضبط صوتی را به سایت خود اضافه کنید و این امکان را برای مشتریان فراهم کنید تا بدون نیاز به تایپ کردن , با صحبت کردن ,جستجوهای خود را انجام دهند.

۳ : سایت خود را فوق العاده سریع کنید

 همه اطلاعات غیرضروری و اضافی را از روی سایت خود حذف  کنید و مشتریان نیز از صفحاتی راضی هستند که  با سرعت بالا بارگذاری شوند.

۴ : سایت خود را برای موبایل نیز بهینه سازی کنید

سایت های خود را با موبایل سازگار کنید و به  گونه ای رفتار کنید که موتورهای جستجو مانند گوگل نیز سایت شما  را در اولویت قرار دهند .

۵ : به صورت مداوم محتوایی با کیفیت بالا را تولید کنید

بیشتر بر ارائه محتوایی عاری از خطا و با کیفیت بالا متمرکز شوید و به کیفیت بیش از کمیت اهمیت دهید و به این شیوه بر مشتریان خود تاثیر بگذارید.

۶: از یک حضور قوی در رسانه  های اجتماعی برخوردار شوید

 با کامنت گذاشتن و پاسخ به کامنت های دیگران ,همه  را به سئو  و مطالب خود علاقه مند کنید و  همانطور که خودتان مطالب را به اشتراک میگذارید این امکان را برای دیگران نیز فراهم کنید تا مطالب و نظرات خود را به اشتراک بگذارند .

۷:لینک سازی : کیفیت را به ذهن بسپارید نه  کمیت

بک لینک های باکیفیت را تولید کنید و  از کلیدواژه های مناسب استفاده کنید که درک آنها برای کاربران ,ساده باشد و سایت هایی را پیدا کنید که با موتورهای جستجو تناسب داشته باشند .

۸:  از کلیدواژه های بلند در استراتژی سئوی خود استفاده کنید

سعی کنید از کلیدواژه های بلندی استفاده کنید که از مزایای رقابتی بالایی برخوردارند و محتوایی که ترافیک  بالایی را برای مشتریان به همراه  دارند .

۹٫سایت خود را به https تغییر دهید

 از http به https  تغییر جهت دهید تا اتصالات برقرار شده و اطلاعات و سایر جزئیات نیز از امنیت کافی برخوردار شوند و ملاحظه کنید که رتبه سایت در موتورهای جستجو در حال بالا رفتن است  .

۱۰ : تجربه کاربر ,یک سئوی جدید است

تجربه کاربرن را ارتقاء دهید به این طریق که  به آنها کمک کنید تا در سایت شما گردش کنند و رتبه سئوی خود را به این طریق ارتقاء دهید

۱۱: گوگل از اولویت برخوردار است اما یاهو و بینگ را فراموش نکنید

فکر نکنید که گوگل ,تنها موتور جستجوی موجود برای سئوی شما است مشتریان را با استفاده از سایر موتورهای جستجو نیز جذب کنید و به این طریق رتبه سئوی خودرا ارتقاء دهید .

منبع :mytasker.com

مقالات  مرتبط :اصول بهینه سازی سایت

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *