سئو، دلیل اصلی هک سایت ها

گوگل :سئو ,دلیل اصلی هک سایت ها

گوگل طی پستی که در کانال وب مستر خود بر روی گوگل پلاس منتشر کرده بود اعلام کرد دلیل اولیه و اصلی برای هک سایت ها در این روزها سئو است .

گوگل در این پست خود نوشت : اسپم بهینه سازی موتور جست و جو (سئو) ,یکی از دلایل اصلی برای هدف قرار گرفتن برخی از سایت ها توسط هکرها است.

البته ما در اینجا فرض میکنیم که این امر فقط به تغییر جهت کاربرانی که از موضوع ,اطلاع ندارند مربوط نمیشود بلکه تزریق محتوا و تزریق لینک و بسیاری دیگر از روش هایی را در بر میگیرد که برای هک کردن و تغییر رنکینگ جست و جوی شما به کار برده میشوند.

google-hack-1453293567

گوگل :سئو ,دلیل اصلی هک سایت ها

گوگل در این باره نوشت  :

اسپم سئو یا بهینه سازی موتور جست و جو ,یکی از دلایل اولیه برای هدف قرار گرفتن وبسایت توسط هکرها است. در برخی از شکل های اسپم سئو ممکن است کاربر شما به سمت سایت های مخرب هدایت شود و این امر باعث از دست رفتن مشریان ما میشود.

علامت اولیه این امر را میتوانید از طریق مشتریانی مشاهده کند که در تلاشند تا به وبسایت شما دسترسی پیدا کنند.

t-google-hack-seo-1483362511

گوگل :سئو ,دلیل اصلی هک سایت ها

به این ترتیب باید مطمئن شوید که به سوالات و بازخوردها و شکایت های کاربران توجه میکنید.همچنین میتوانید وارد کنسول جست و جو شوید .اگر گوگل ,هر گونه تغییر جهت مشکوکی را کشف کند پیامی را در کنسول جست و جو برای شما ارسال میکند.برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد به : https://goo.gl/xlH1MI. مراجعه کنید .

منبع : seroundtable.com

مقالات مرتبط :ترفندهای جدید سئو برای سال۲۰۱۷

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *