روش هایی خلاقانه برای کسب درآمد از اینستاگرام

 روش هایی خلاقانه برای کسب درآمد از اینستاگرام 

در سال های گذشته ,اینستاگرام به یک نیروی بسیار بزرگ در  دنیای بازاریابی تیدیل شده است. به این ترتیب برای مثال توانسته است به صوت ماهیانه ,۱۰۰ میلیون دلار را از طریق کاربران خود به دست آورد و روزانه نیز بیش از ۷۵ میلیون کاربر داشته است.اکنون زمان آن فرا رسیده است تا محبوبیت خود را افزایش داده و از این طریق نیز کسب درآمد کنید.

روش هایی خلاقانه برای کسب درآمد از اینستاگرام

روش هایی خلاقانه برای کسب درآمد از اینستاگرام

اولین کاری که باید برای رسیدن به این هدف انجام دهید این است که فالورهایی را برای خود جذب کنید. اولین سوالی که باید از خود بپرسید این است که فالورهای شما از چه چیزی استقبال میکنند.شما باید از این نکته اطلاع داشته باشید که اغلب برندها انتظار دارند که یک فالوینگ وفادارانه و ثابت داشته باشند.

۱:سعی کنید از بازاریابی به شیوه مناسب استفاده کنید

سعی کنید که در بیوی خود از اطلاعات مناسب استفاده کنید

پست هایی را به صورت منظم ارسال کنید

 عکس هایی با کیفیت مناسب را تهیه کنید

از هشتگ های مرتبط استفاده کنید

 با  فالورهای خود ارتباط داشته باشید

تمام تلاش خود را به کار گیرید تا از روش هایی مانند بازاریابی وابسته استفاده کنید. منظور ما از بازاریابی وابسته این است که شما میتوانید محصول خود را ارتقا دهید و  به ازای هر فروش نیز بلافاصله پرداخت هایی را دریافت نمایید.

۲:پست هایی را ایجاد کنید که از حمایت کافی برخوردار باشند

کاربران اینستاگرام میتوانند پول اضافی را به دست آورند و به این منظور لازم است تا محتوایی را برای برندها ایجاد کنند که از پشتیبانی های لازم نیز برخوردار باشد. در واقع منظو ما از محتوای پشتیبانی شده در اینستاگرام نیز ویدیو یا عکسی است که یک برند یا محصول را به دیگران میشناساند.

۳:عکس های خود ا بفروشید

چرا نباید از اینستاگرام برای فروش استفاده کرد؟ اگر شما یک عکاس حرفه ای هستید اینستاگرام به عنوان یک روش مناسب برای تبلیغات و فروش عکس های شما محسوب میشود . به این ترتیب تضمین کنید که شما از یک حضور فعال برخوردار هستید و اکانت های مناسب نیز شما را دنبال میکنند.

۴:کار ,محصولات و خدمات خود را ارتقا دهید

۵:اکانت اینستاگرام خودرا بفروشید

منبع:twelveskip.com

مقالات مرتبط:نکاتی درباره بازاریابی در اینستاگرام

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *