چگونه سئو را یاد بگیریم؟

چگونه سئو را یاد بگیریم؟

آموزش سئو ,یکی از موضوعات بسیار مهم است که مورد استقبال و توجه بسیاری از افراد قرار دارد .در اینجا ما به تعدادی از بهترین منابعی اشاره میکنیم که برای یادگیری سئو از اهمیت بالایی برخوردارند :

۱:Moz

این یکی از بهترین و اولین سایت هایی است که من برای اولین بار ,سئو  را با کمک آن یادگرفتم.دستورالعمل هایی که در این سایت برای مبتدیان ارائه  شده است از اهمیت و کاربرد بالایی برخوردار است.

LearnSEO

چگونه سئو را یاد بگیریم؟

۲:Webmaster World

یکی از مشکلاتی که اغلب وبلاگ نویسان سئو ایجاد میکنند این است که اغلب آموزش هایی که در این مورد ارائه میدهند تئوریک است و مثال های عینی بسیار کمی را در این مورد ارائه میدهند البته وب مسترهای واقعی نیز وجود دارد که افکار و مباحث خود را در محیطی آزاد و باز به اشتراک میگذارند که منجر به مباحثی آزاد میشود.

۳: Seo by the sea

این سایت ,اولین مکان برای یادگیری اختراعات صورت گرفته در حوزه موتورهای جستجو است و  در واقع ما را قادر میسازد تا از کارکردهای بهینه سازی موتور جستجو آگاه شویم.

۴:search engine jurnal

این سایت مدت زمانی است که شکل گرفته است و در واقع موسس آن نیز به عنوان یکی از کارشناسان بزرگ سئو تلقی میشود.

۵: google seo online

من به هیچ کس توصیه نمیکنم که  همه آن چیزهایی که گوگل میگوید را انجام دهد. البته اطلاع از تکنیک ها و تاکتیک هایی که گوکل در هر موقعیت مورد استفاده قرار میدهد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

۶: Search Engine Land

این سایت توسط دنی سولیوان راه اندازی شده است که شناخته ترین نام در زمینه سئو است در این سایت از پست های مرتبط و با کیفیتی استفاده شده است .

۷:SEM Post

این سایت نیز خبرها و دیدگاههایی  را در مورد بازاریابی دیجیتال فراهم کرده است .هدف این سایت این است که علاوه بر آنکه گزارشات و  اخباری را در این مورد ارائه کند بلکه رقابت شما در زمینه سئو  را نیز تحت تاثیر قرار دهد.

۸:google search engine optimization guide

در اینجا دستورالعل های دقیقی در مورد سئو ارائه شده است و در این سایت شما متوجه میشوید که گوگل دقیقا به دنبال چه چیز است و چگونه باید اصول آن را اجرا کنید.

منبع :searchenginejournal.com

مقالات  مرتبط :انواع سئو

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *