چگونه سئو را بیاموزیم؟

چگونه سئو را بیاموزیم ؟

آموزش و یادگیری سئو از اصول اولیه ارتقا اولیه سایت در موتورهای جستجو می باشد. واقعیتی که همه ما از آن آگاه هستیم این است که در تمام آموزش ها ,نوعی خودآموزی وجود دارد.هرچند دیگران هم میتوانندبه تسهیل فرآیند یادگیری شما کمک کنند اما میتوانند این انگیزه را در شما ایجاد کند تاخودتان برخی از نکات را یاد بگیرید. این قضیه در مورد سئو نیز صدق میکند.البته  کلاس های آموزشی سئو  نیز میتوانند کمک زیادی در این زمینه باشند ولی با این حال باز هم آماده باشید تا بسیاری از فعالیت های فوق کلاسی را نیزانجام دهید .

download

چگونه سئو را بیاموزیم؟

اگر شما نیز جزو مبتدیانی هستید که در تلاشید تا سئو را بیاموزید ما به شما توصیه میکنیم که از دستورالعمل های The Beginner’s Guide to SEO در سایت Moz پیروی کنید. این آموزش ها  بسیار ساده هستند و  کار خود را با پاسخگویی به بسیاری از سوالات اساسی آغاز میکنند مانند (سئو چیست ؟) اگر تمام این دستورالعمل ها  را یک بار  بخوانید ملاحظه میکنید که تعداد زیادی از مردم  هر روزه  تعداد زیادی از ایمیل های اسپم سئو  را برای شما ارسال میکنند.مطالعه این دسته از ایمیل ها نیز میتواند به شما کمک فراوانی بکند ولی بازهم باید این نکته  را  به شما  یادآوری کنیم که برای یادگیری سئو ,خواندن مطالب Moz میتواند به شدت به شما کمک کند.

یکی از عوامل مهمی که برای آموزش سئو از اهمیت برخوردار است درک موتورهای جستجو و مدلی است که در آنها مورد استفاده قرار میگیرد  .

بسیای از حرفه ای های سئو برای کسب نتایج مثبت در مورد سئو  بر تاکتیک هایی متمرکز میشوند که کوتاه مدت باشند و به سرعت نیز نتایجی را از خود بروز دهند.آنها باید همواره این سوال را مطرح کنند که اگر من این تغییر را در سایت ایجاد کنم چه اتفاقی رخ میدهد.

اما اگر در نظر دارید تا اهداف بلندمت را برای سئو  طرحی کنید باید به این دو سوال پاسخ دهید :

موتورهای جستجو ,چگونه  کسب درآمد میکنند؟

علاوه بر کسب درآمد ,مالکان موتورهای جستجو  به دنبال دستیابی به چه اهدافی هستند؟

آینده تحقیقات ,چگونه است ؟

برای پاسخگویی به این سوالات باید تاریخچه تحقیق را  بدانید که به معنای مطالعه تاریخچه گوگل است .

البته کتاب های مفیدی نیز در این مورد به چاپ رسیده  است که مطالعه آنها میتواند به شما کمک کند مانند When Search Meets Web Usability  از  آثار Shari Thurow و Nick Musica.

هر چند این کتاب در سال ۲۰۰۹ به  چاپ رسیده  است اما میتواند اصول اساسی جستجو را به خوبی توضیح دهد.

البته عمق تجربه ای که  برای بسباری از کاربران در این مورد وجود دارد این است که باید تگ های عنوان را  بهینه سازی کرده و مطمئن شوید که  سایت شما به سرعت بهینه سازی شده  است  و تعداد زیادی پست وبلاگ بنویسید و  از آنها بخواهید تا به سایت شما بک لینک بدهند. در نتیجه ,مشاهده خواهید کرد که رتبه سایت شما روز به روز بهتر خواهد شد .

منبع  :forbes.com

مقالات مرتبط :ثبت سایت در موتورهای جستجو

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *