چگونه بک لینک بگیریم

چگونه بک لینک بگیریم

منظور از بک لینک ها ,سایت هایی هستند که به سایت شما لینک میدهند و برای بسیای از موتورهای جستجو به عنوان عامل برتر برای رده بندی تلقی می شود. از آنجا که ترافیک سایت به صورت مستقیم با کیفیت بک لینک های سایت شما در ارتباط است هر چه قدر که سایت  های معتبرتری به شما لینک  دهند شما از  یک رتبه و ترافیک بهتر برخوردار خواهید شد . در اینجا به ده روش در این مورد اشاره  میشود  :

20150303233005-website-links-linkback-chain-link-links-chainlink-weak-link

ده روش هوشمندانه برای به دست آوردن بک لینک ها

۱:روش لینک سازی

من روش ساخت لینک های گسسته  را  میپسندم  زیرا با استفاده  از این روش میتوان بک لینک های کاملی را ساخت. این روش به این  صورت است که ابتدا  با وبمستر تماس گرفته میشود  تا لینک های گسسته را گزارش کنند و شما نیز سایر سایت ها را برای جایگزینی آن لینک توصیه میکنید. البته در آنجا به سایت خودتان هم  اشاره میکند .

۲:بک لینک ها از طریق اینفوگرافیک

اینفوگرافیک به عنوان یکی از بهترین روش ها برای جذب ترافیک به سایت شما تلقی میشوند و حجم زیادی از بک لینک ها را نیز برای سایت شما به دنبال دارند.یکی دیگر ار نقاط قوت آنها این است که درک و  به اشتراک گذاری آنها ساده است.

۳:  مزایای مقاله  های مهمان

وبلاگ مهمان ,یکی از بهترین روش ها برای رسیدن به مخاطبان جدید است .با منتشر کردن مقالات در سایر سایت های محبوب ,میتوانید محتوا  را در اختیار خوانندگان جدید قرار دهید  و آنها را بیشتر در معرض نمایش قراردهید . البته این امر فقط در مورد بک لینک ها  صدق نمیکند بلکه  افزایش اعتبار و یا فالورهای رسانه اجتماعی را نیز در بر میگیرد  .

۴:  در مورد رقبای خود تفحص و بررسی کنید

اگر در مورد گرفتن ترافیک ارگانیک بیشتر ,جدی هستید لازم است از آخرین  استراتژی های بازاریابی آنلاین رقبای خود مطلع باشید .همچنین  باید از طریق رسانه های اجتماعی در مورد رقبای خود جستجو کنید و  در مورد تکنیک های لینک های لینک سازی آنها جاسوسی کنید

۵:  ساخت لینک های داخلی

لینک های داخلی به عنوان یک عامل مهم در راه  اندازی یک وبلاگ موفق تلقی میشوند و شما نیز میتوانید از انکرتکست ها استفاده کنید .به این ترتیب اگر ساختار لینک دهی داخلی شما مناسب باشد شما نیز میتوانید به کاربران کمک کنید تا در سایت شما  گردش کنند و  تجربه کلی آنها را افزایش دهید

۶:  محتوای خود را ارتقا دهید

محتوای مناسب در صورتی از بک لینک برخوردار میشود که به شیوه  مناسب آن را ارتقا دهید .یکی از بهترین روش ها برای رسیدن به این هدف  این است که از سایت هایی استفاده کنید که برخی از رویدادها را به صورت ماهیانه یا به صورت هفتگی راه اندازی میکنند. به این منظور میتوانید از گوگل استفاده کنید .

۷: نوشتن توضیحات و یا توصیفات

یکی از ساده ترین روش ها  برای به دست آوردن بک لینک  های باکیفیت این است که توضیحاتی را در مورد سایت هایی بنویسید که شما  در حال حاضر از آنها استفاده میکنید .تا  مادامی که شما مشتری یک محصول هستید این احتمال وجود دارد که  شما  نیز در عوض این توضیحات  , لینک هایی را دریافت کنید .

۸: با ژورنالیست ها و یا وبلاگ نویس های مهم  ارتباط داشته باشید

برای اینکه لینک هایی را برای سایت خود دریافت کنید لازم است که در مورد کار خود توضیحاتی ارائه دهید .پیدا کردن آدرس ایمیل,میتواند دشوار باشد اما دلیلی برای اجتناب از آن وجود ندارد .

۹: اهدای لینک

یکی دیگر از روش هایی که برای به دست آوردن بک لینک ها وجود دارد این است که  برخی از لینک ها  را  به برخی از سازمان های غیرانتفاعی اهدا کنید . این  روش ,بسیار ساده  و سریع است .تنها کاری که  باید در این مورد انجام دهید این است که سایت هایی را پیدا کنید که این هدایا را میپذیرند و  بک لینک میدهند.برای رسیدن به این هدف کافی است تا مقداری از این لینک ها را اهدا کنید و URLسایت خود را  بنویسید .

۱۰:انجام برخی از مصاحبه ها

مصاحبه های آنلاین به عنوان یک روش ساده  و  بسیار خوب برای به دست آوردن بک لینک ها به سایت شما تلقی میشوند.  به این ترتیب درمرحله اول به دنبال آن دسته  از سایت هایی باشید که  این دسته از مصاحبه ها را انجام میدهند سپس به سراغ  آنها بروید .

منبع :entrepreneur.com 

مقالات  مرتبط :استراتژی های سئو

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *