پردرآمدترین زبان های برنامه نویسی

پردرآمدترین زبان های برنامه نویسی

سوالی که معمولا توسط بسیاری از کابران مطرح میشود این است که کدامیک از زبان های برنامه نویسی,بیشترین فرصت شغلی، پردرآمدترین زبان های برنامه نویسی و کدامیک از آنها,بیشترین درآمد را برای شما به دنبال دارند؟

جاوا اسکریپت و جاوا :

images

تاثیر یادگیری زبان های برنامه نویسی در افزایش درآمد

برای آنکه بهترین فرصت های شغلی و بالاترین درآمد را به دست آورید بهترین زبان های برنامه نویسی عبارتند از جاوااسکریپت برای توسعه وب و جاوا نیز معمولا در بسیاری از موارد به کار برده میشود.

طبق گزارشی که توسط http://indeed.com ارائه شده است درآمد برنامه نویس های جاوااسکریپت در هر سال از ۱۰۰۰۰۰ دلار و درآمد برنامه نویس های جاوا نیز سالیانه از۱۰۳۰۰۰ دلار فراتر میرود.

Objective-C 

 اگر حوزه  فعالیت شما با اپل در اراتباط است Objective-C به عنوان بهترین گزینه انتخابی برای شما محسوب میشود و حتی درآمد برنامه  نویس های آن بیشتر از برنامه  نویس های جاوا است و برای شما که برای اپل کار میکنید ,این پتانسیل ,بیشتر است .همچنین اگر در تلاش هستید تا اپلیکیشن را توسعه دهید و برای پلتفرم Mac OS X,برنامه بنویسید Objective-C به عنوان یک گزینه مناسب محسوب میشود.

#C

 این زبان برای توسعه اپلیکیشن های تجاری مایکروسافت به کار برده میشود .من تصور میکنم که یک برنامه نویس #Cدر مایکروسافت نیز فرصت های شغلی را در اختیار دارد که درآمدی مانند اپل را برای آنها به همراه دارد.

جاوا و پایتون :

جاوا به عنوان یک زبان اصلی و عمده محسوب میشود و  پایتون نیز در اپلیکیشن های عمده گوگل به کار برده میشود که یوتیوب را نیز در بر میگیرد.بنابراین اگر به دنبال فرصت های بزرگ هستید این زبان های برنامه نویسی را در نظر داشته باشید .

البته باید به این نکته نیز دقت داشته باشید که هر زبان برنامه نویسی ,ارزش و کاربردهای خاص خود را دارد بنابراین هیچ کدام از این زبان ها را به طور کامل کنار نگذارید مانند PHP و Perl. البته هنوز بحث های زیادی در این مورد وجود دارد که آیا PHP به عنوان یک ابزار کاربردی برای آینده محسوب میشود یا خیر.شما باید بیشتر بر زبان هایی متمرکز شوید که با کارتان تلفیق شده اند.

منبع :quora.com

مقالات مرتبط :محبوب ترین زبان های برنامه نویسی

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *