هوش مصنوعی ,مسیر سئو را تغییر میدهد

هوش مصنوعی ,مسیر سئو را تغییر میدهد

آیا سال ۲۰۱۷,سالی خواهد بود که در آن,کامپیوترهای هوشمند از مغز انسان پیشی میگیرند؟ این روند ,همان چیزی است که ما به دنبال کشف  آن هستیم.اما هوش مصنوعی چگونه میتواند بازی جست و جوی گوگل را تغییر دهد . این امر به ویژه در مورد کسانی صدق میکند که سعی میکنند سایت های خودرا برای جست و جو ,بهینه سازی کنند.

در اینجا به ۴ شیوه تاثیرگذاری هوش مصنوعی بر سئو اشاره شده  است

استفاده کمتر از تاکتیک های کلاه سیاه

همگام با تسلط هوش مصنوعی بر جست و جوهای گوگل ,یکی از عوملی که سئو به دنبال آن است توانایی موتورهای جست وجو مانند گوگل برای کشف رفتارهای ناردست در میان وب مسترها و سازندگان لینک است .

وقتی که هوش مصنوعی,این الگوها را یاد میگیرد بهتر میتواند شبکه های وبلاگ و طرح های لینک سازی آنها را بشناسد و امکان آن را فراهم میکند تا پنالتی هایی برای وبسایت ها و تغییراتی در الگوریتم ها ایجاد شود. به همین دلیل است که  باید یک راه حل نرم افزاری برای سئو در اختیار داشته باشید  ,مانند  SEO PowerSuite تا به این طریق مطمئن شوید که لینک های کیفی را دریافت کرده اید و سایت خود را  به شیوه مناسب و درست بهینه سازی کرده اید.

عدم نیاز به نظارت بر موتورهای جست و جو

  اگر موتورهای جست و جو ,روشی را پیدا کنند تا از آن طریق ,هوش مصنوعی بر دنیای  سئو و جست و جو تسلط پیدا کند تعداد کمتری از مردم به ادراه مراکز پشتیبانی از موتورهای جست و جو میپردازند.

کلیدواژه های دقیق از  اهمیت کمتری برای AI برخوردار میشوند

هوش مصنوعی که پشتیبان موتورهای جست و جو مانند گوکل است با بیش از یک کلیدواژه کار میکند که در کادر جست و جوی استاندارد گوگل تایپ میشود و درعوض, درحال حاضر ,هوش مصنوعی با جست و جو کننده های دسکتاپ ,جست و جوکننده های تبلت و موبایل و صدا در ارتباط است .

این امر منجر به تغییر در کلیدواژه ها بر اساس نوع دستگاه جست و جو کننده میشود که ممکن است از یک کیبورد با اندازه کامل تا صدای کاربر ,متغیر باشد .

حتی شرکت های جست و جو هم نمیتوانند AI خود را شکست دهند

آیا شما از همه سرنخ هایی که گوگل و بینگ و سایر موتورهای جست و جو مورد استفاده قرار میدهند تا  شانس شما برای رنکینگ در جست  و جو ها افزایش یابد آگاهید.

در پاسخ به این سوال باید بگوییم  که وقتی  این دستگاهها نمیتوانند حتی دستگاه خود را  به درستی و با استفاده از موتورهای جست و جو از یک رتبه مناسب برخوردار کنند چگونه میتوان برای این رویکرد به آنها اعتماد کرد .

منبع : thenextweb.com

مقالات مرتبط : سئوی موفق در سال ۲۰۱۷

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *