هفت ابزار رایگان سئو

 هفت ابزار رایگان سئو 

در اینجا باید به واژه  ابزار رایگان توجه خاصی داشه باشید . به ویژه زمانی که این ابزار با افزایش ترافیک برای سایت شما همراه است. در واقع هزاران ابزار رایگان در زمینه سئو وجود دارد. در اینجا نیز به برخی از ابزارهایی اشاره میکنیم که به  عنوان ابزار رایگان برای سئو تعریف شده اند.

هفت ابزار رایگان سئو

هفت ابزار رایگان سئو

۱:گوگل آنالتیک

در واقع گوگل آنالتیک به عنوان یکی از ابزارهایی تلقی میشود که برای بازاریاب های آنلاین از اهمیت ویژه ای برخوردار است. این ابزار از توجه بسیار بالایی برخوردار است.اگر تاکنون از این ابزار استفاده نکرده اید به شما  توصیه میکنم که شروع به استفاه از آن کنید .

۲:ابزارهای گوگل وبمستر

اگر گوگل آنالتیک به عنوان هوا برای بازاریاب های آنلاین عمل کند GWT نیز به عنوان غذا برای آنها محسوب میشود. در واقع این ابزار علاوه بر وبمسترها , در شرایط دیگر نیز مورد استفاده  قرار میگیرد.  در واقع تمرکز اصلی این ابزار بر جستجو  و بهینه سازی  متمرکز است.

 ۳:keyword planner

از زمانی که ابزار کلیدواژه با ابزارهای دیگر جایگزین شده است ,keyword planner نیز به عنوان روشی اولیه برای جستجوی کلیدواژه ها  تلقی میشود.

۴:mozbar

این ابزار به شما کمک میکندتا مطالب درست را در یک  نگاه برای سایت انتخاب کنید. در واقع دکمه mozbar در قسمت بالا و سمت راست قرار گرفته است .

۵:ابزار تجزیه  و تحلیل SEOworkers

ابزار آنالیز  ,این امکان را برای شما فراهم میکند تا در URLسایت ,پلاگین کنید حتی اگر این سایت ,متعلق به شما نباشد باید گزارشی را دراین  باره تولید کنید.

۶:Woorank

در نگاه اول ,Woorank به عنوان یک ابزار تحلیلگر سایت تلقی میشود و در واقع نگاهی را به برخی از مطالب می اندازد.

۷:quicksprout.com

در واقع  این ابزار نیز به عنوان یک تحلیلگر رایگان برای سایت تلقی میشود. این ابزار مجموعه ای از اطلاعات قطعی را برای شما  فراهم میکند.

منبع:blog.kissmetrics.com

مقالات مرتبط:۹ راز سئو

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *