نکاتی درباره بازاریابی در اینستاگرام

نکاتی درباره بازاریابی در اینستاگرام

آیا شما نیز از جمله افرادی هستید که به بازاریابی در اینستاگرام علاقه مند هستید ؟ آیا شما نیز به جدیدترین ابزارها در این زمینه ,علاقه مند هستید؟

اینستاگرام ,یکی از پلتفرم هایی است که به سرعت در حال رشد است و بسیاری از مشاغل نیز تمایل دارند تا حضور خود در این دسته از شبکه ها را تقویت و تحکیم کنند.

نکاتی درباره بازاریابی در اینستاگرام

نکاتی درباره بازاریابی در اینستاگرام

 هر چه قدر که کیفیت عکس هایی که در اینستاگرام به کار میبرید بالاتر باشد کیفیت اینستاگرام شما و تعداد فالورهایتان نیز افزایش میابد بنابراین سعی کنید از عکس هایی استفاده کنید که از کیفیت بالایی برخوردارند.یکی از روش هایی که سبب صرفه جویی زمان شما در این  زمینه می شود استفاده از عکس هایی است که با استفاده از دوربین های دیجیتال یا با استفاده از گوشی های همراه گرفته میشوند به این ترتیب تنظیمات آنها نیز به سادگی صورت میگیرد.

یکی دیگر از نکات بسیار مهمی که همه  بازاریاب ها باید بدانند این است که بدانند اکانت اینستاگرام  آنها تا چه اندازه میتواند به خوبی ترافیک را هدایت کند و  فالورها  را به سمت سایت شما  هدایت کند.متاسفانه نکته منفی که در این میان وجود دارد این است که وقتی بازدیدکنندگان ,سایت شما را از  روی اکانت اینستاگرام موبایل نگاه میکنند گوگل آنالتیک نمیتواند این ترافیک را به خوبی دنبال کند.

من توصیه میکنم که برای بررسی میزان دقیق کلیک ها از  لینک customized bit.ly استفاده کنید.

اینستاگرام برای استفاده  های شخصی ,بسیار سرگرم کننده و جذاب است اما اگر بخواهید از آن به عنوان یک ابزار بازاریابی استفاده کنید باید حساب شده تر در مورد آن رفتار کنید.

 اگر شما یک برند کوچکتر هستید میتوانید حضور خود را در اینستاگرام توسعه دهید.

 از لینکی که در بیوی خود قرار داده اید برای برقراری ارتباط با صفحه فرودی استفاده کنید که پست هایی را در بر میگیرد که شما در اینستاگرام قرار داده اید و به این ترتیب سایت تجاری خود را ارتقا دهید و  یا مشترکینی را برای وبلاگ خود به دست آورید و تعداد بازدیدهای صورت گرفته از مطالبتان را افزایش دهید.

منبع:socialmediaexaminer.com

مقالات مرتبط:چگونه از اینستاگرام برای ارتقای برند خود استفاده کنید؟

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *