بهترین منابع رایگان برای یادگیری سئو

منابع رایگان یادگیری سئو

ممکن است بسیاری از  شما به تازگی وارد عرصه سئو  شده باشید و نحوه کدگذاری سایت را به تازگی یاد گرفته باشید. در اینجا لازم است  این نکته را به شما یادآوری کنیم که لینک های داخلی نیز بر نحوه رتبه بندی یک صفحه یا سایت تاثیر میگذارند.هدف سئو کمک به وب سایت‌ها در بدست آوردن محل بالا در نتایج جستجوی طبیعی و افزایش ارتباط بین صفحات و کلمات کلیدی وارد شده توسط کاربران است.

بهترین منابع رایگان برای یادگیری سئو

بهترین منابع رایگان برای یادگیری سئو

در اینجا من به تعدادی از منابعی اشاره میکنم که برای یادگیری سئو مورد استفاده قرار میگیرند :

 ۱:Moz

این سایت ,یکی از اولین سایت هایی است که برای شروع یادگیری سئو میتوان به آن مراجعه کرد.انتشار مداوم محتوای آموزشی ,یکی از عواملی است  که سب شده است تا کاربران برای یادگیری مطالب بیشتر درباره  سئو به اینجا مراجعه کنند.

۲: Webmaster World

این سایت به عنوان یکی از قدیمی ترین و موثق ترین سایت ها برای انتشار مطالبی در ارتباط با توسعه وب و بازاریابی آنلاین تلقی میشود.

۳:Seo by  the sea

همگام  شدن با تکنولوژی جستجو به شما کمک میکند تا متوجه شوید که موتورهای جستجو از چه قابلیت هایی برخوردار هستند و کجاها ممکن است نتوانند کارکرد چندانی را  از خود نشان دهند.

۴:the anatomy of large scale hypertextual search engine

۵:search engine journal

۶:google seo  guilines

درباره این سایت نیز باید بگوییم که مطالبی را درباره سئو و روش های بهینه سازی سایت منتشر میکند و پست هایی که در این زمینه منتشر میکند میتوانند تا حد زیادی به شما کمک کنند.

۷:search engine land

دانستن این موضوع که گوگل در موقعیت های مختلف از چه تکنیک هایی استفاده میکند از اهمیت زیادی برخوردار است و در واقع این سایت در این موقعیت ها به شما کمک میکند.

۸:marketing land

۹:SEM post

۱۰:seroundtable

۱۱:google search engine optimization guide

منبع :searchenginejournal.com

مقالات مرتبط:دستورالعملی درباره سئو

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *