مشاوره رایگان سئو سایت

مشاوره رایگان سئو سایت

سئو یا بهینه سازی موتور جستجو ,عبارتست از فرایند ارتقای قابلیت مشاهده صفحه سایت در نتایج  موتور جستجو. هر چه قدر که یک سایت زودتر در فهرست نتایج  جستجو ظاهر شود بازدیدکنندگان بیشتری ,آن را در نتایج موتورهای جستجو مشاهده میکنند.

بهینه سازی رده بندی موتورهای جستجو به زمان و انسجام زیادی نیاز دارد.یکی از ساده ترین و مهمترین روش ها برای ارتقای رده بندی موتورهای جستجو , این است که کلیدواژه ها را در محتوای سایت بهینه سازی کنید .

SearchEngineOptimization

چگونه مشاور سئوی سایت را ارتقا دهیم

کلیدواژه ها در واقع همان واژه هایی هستند که مردم به صورت آنلاین به دنبال آنها هستند و جستجو کنندگان نیز برای توصیف آنچه که به دنبال آن هستند از این واژه ها استفاده می کنند.

وقتی بازاریاب ها از کلیدواژه های بلند یا طولانی استفاده میکنند درباره عبارت های هدفمندی صحبت می کنند که حداقل شامل سه واژه هستند. هر چه قدر که از کلیدواژه های اختصاصی تری استفاده کنید در صفحات نتایج جستجو نیز از رتبه بالاتری برخوردار خواهید شد زیرا  رقابت کمتری برای این واژه ها وجود دارد.

مطمئن شوید که این کلیدواژه ها به شیوه استراتژیک و  طبیعی مورد استفاده قرار گرفته اند.اگر شما در تلاش هستید که سئوی خود را ارتقا دهید بهینه سازی کلیدواژه ها در سایت شما , یک مرحله بسیار خوب برای شروع کار است  .

۱: کلیدواژه ها را در راس همه واژه ها قرار دهید

اگر با استفاده از گوگل به دنبال یک مشاور مالی هستید از چه لغات یا ترکیبی از لغات استفاده می کنید؟ذهن مخاطبان خود را بخوانید و اینکه ممکن است از چه واژه هایی استفاه کنند و یا اینکه میخواهند چه مسائلی را حل کنند .

۲:جستجوهای متعددی را در گوگل انجام دهید

وقتی که کلیدواژه ها را براساس مخاطبان هدف انتخاب کردید آنها را در گوگل ,تایپ کنید تا مشاهده کنید که آیا قبلا در مورد آنها رده بندی صورت گرفته است یا خیر.اگر قبلا رده بندی را در مورد برخی از این کلیدواژه ها انجام داده اید کلیدواژه های جدیدی را انتخاب کنید .

۳: این کلیدواژه ها را مورد استفاده قرار دهید

اکنون که میدانید مردم چگونه کلیدواژه ها  را جستجو می کنند مطمئن می شوید که آنها نیز میتوانند شما را پیدا کنند.کار خود را با صفحه خانگی سایت خود آغاز کنید و مشخص کنید که قبلا در چه جاهایی از این کلیدواژه های طولانی استفاده کرده اید .مطمئن شوید که در این نقاط از کیلدواژه های طولانی استفاده کرده اید :

تگ های عنوان

تگ های توصیف متا

تگ کلیدواژه های متا

استفاده از این تگ ها در داخل محتوا

منبع : advisorwebsites.com

مقالات مرتبط :ارتقا رتبه سایت در گوگل

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *