مشاوره بهینه سازی سایت

مشاوره بهینه سازی سایت

رسانه اجتماعی و بهینه سازی سایت ,نسبت به گذشته از اهمیت بیشتری برخوردار شده است زیرا مشتریان نیز به صورت فزآینده ای در جستجوهای خود پا را فراتر گذاشته اند و دنبال مشاوره  هایی می گردند که برای سئوی سایت خود به آنها اعتماد کنند.

LinkedIn Corp و سایر شبکه های اجتماعی ,یک منبع مرجع قوی را در این زمینه فراهم میکنند اما سئو به مشاوران کمک می کند تا در دسترس تعداد بیشتری از مخاطبان قرار گیرند و این امر از طریق آموزش های واقعی و ارائه ارزش هایی به آنها از طریق جستجوها صورت می گیرد .

shutterstock_389031172

اصول مشاوره بهینه سازی سایت

ساخت یک مبنا و پایه

اولین مرحله برای این فرآیند ,انتخاب سیستم مدیریت محتوا(CMS) است .یکی از عواملی که در این بین به شما کمک میکند وردپرس است و در واقع به عنوان محبوب ترین CSM در دنیای وبلاگ ها تلقی می شود.

سایت مپ ها و ابزارها

مرحله مهم بعدی این است که مطمئن شوید سایت مشاور به درستی از طریق موتورهای جستجو و با گذشت زمان ,نمایه سازی شده است.بهترین روش برای تضمین این محتوا این است که یک سایت مپ را فراهم کنید و یا فایلی که این امکان را برای موتورهای جستجو فراهم میکند تا محل محتوا را در تمام سایت پیدا کنند.

پیگیری نتایج

مرحله نهایی در اینجا این است که نتایج حاصل از تلاش های صورت گرفته درمورد سئو را با گذشت زمان مورد بررسی قرار دهید و مطمئن شوید که از موفقیت برخوردار بوده اند.در حالیکه روش های متعددی برای پیگیری عملکرد وجود دارد یکی از مراحل بسیار مهم این است که از ابزار وبمستر گوگل استفاده کنید و خطاهای موجود را نیز مورد ارزیابی قراردهید و مشاهده کنید که چه مقدار از محتوا ,نمایه سازی شده  است.

 سخن آخر

بهینه سازی موتور جستجو طی سال های اخیر از اهمیت زیادی برخوردار شده است و مشتریان نیز به صورت فزآینده ای در تبلیغات موجود به دنبال مشاورانی برای ارتقای سایت خود می گردند.

 با پیروی از مراحلی که در این مقاله به آنها اشاره کردیم مشاوران نیز از نظر تلاش های خود در زمینه سئو از نتایج مطلوبی برخودرار میشوند. این اصول میتوانند در بهبود رده بندی موتورهای جستجو ,نقش مهمی را ایفا کنند.اما برخی دیگر از موضوعات نظیر محتوای دراز مدت و جستجوی کلیدواژه ها نیز میتوانند در این بین, کمک موثری باشند  .

منبع  :investopedia.com

مقالات مرتبط :مراحل اولیه سئو

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *