محتوای کرنراستون چیست؟

محتوای کرنراستون چیست؟

محتوای کرنراستون عبارتست از آن دسته از مقاله هایی که در سایت شما وجود دارند و شما نیز از آنها استفاده بهینه میکنید و در واقع محور اصلی سایت شما را تشکیل میدهند. این دسته از محتواها ,کار ما را منعکس میکنند و  اهداف شما  را انتقال داده و از سبک نوشتاری قوی نیز برخوردارند. این دسته از نوشته ها معمولا در موتورهای جستجو نیز از رتبه مناسب برخوردار میشوند. این دسته  از مقالات معمولا توضیح دهنده هستند و دیدگاههایی را از پست های مختلف با هم تلفیق میکنند.

محتوای کرنراستون چیست؟

محتوای کرنراستون چیست؟

دراینجا من همه چیز را در مورد محتوای کرنراستون توضیح میدهم. من در اینجا برای شما توضیح میدهم که چرا این محتوا برای سئو نیز ار اهمیت برخوردار است:

کدامیک از مقالات به عنوان مقالات کرنراستون تلقی میشوند:

کرنراستون های خود را به دقت انتخاب کنید.چهار یا پنج صفحه  را در نظر  بگیرید که وقتی فردی برای اولین بار از سایت شما دیدن میکند ابتدا  آنها را مشاهده کند. این دسته از مقالات به عنوان کرنراستون سایت شما محسوب میشوند.

Yoast SEO نیز ابتدا این سوال را برای شما مطرح میکند که آیا این مقاله به عنوان مقاله کرنراستون در نظر گرفته شده است یا خیر.

 به این ترتیب وقتی که یک مقاله را به عنوان کرنراستون در نظ گرفتید Yoast SEO نیز به شما کمک میکند تا یک ساختار لینکدهی داخلی ثابت را بسازید . ساخت یک مقاله کرنراستون ,شما را قادر میسازد تا لیستی از این مقالات را در بررسی های خود قراردهید. بنابراین میتوانید به سادگی بر روی آنها کار کرده و آنها  را اصلاح کنید . در اینجا شما نیز فراموش نمیکنید که  به بهترین مقالاتی که  دراین باره نوشته شده اند لینک بدهید . اگر سایت شما یک سایت بزرگ است تعدا کرنر استون ها نسبت به زمانی که سایت شما کوچک است افزایش میابد.

 البته این دسته از مقالات در استراتژی سئو نیز تاثیر فراوانی را بر جای میگذارند البته رتبه بندی واژه هایی که به مقدار زیاد جستجو میشوند نیز دشوار است .

منبع :yoast.com

مقالات مرتبط:چگونه مزایای CDN را افزایش دهیم؟

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *