سرمایه گذاری در سئو

سرمایه گذاری در سئو

در اینجا به برخی از دلایل سرمایه گذاری کار شما در سئو اشاره شده است :اکنون فضای گسترده ای در اختیار هر کسی که بخواهد تولید محتوا کند قرار دارد. از وب سایت و وبلاگ تا کتاب های الکترونیکی، طراحی اینفوگرافیک و خلاصه شبکه های اجتماعی که آن ها هم می توانند به نحوی با سئو ارتباط داشته باشند.  به  طور کلی سرمایه گذاری در زمینه  سئو میتواند بازدهی و نتایج مناسب و مفیدی را برای شما  به دنبال داشته باشد.حال به بررسی برخی از این دلایل میپردازیم:

۱:سئو هنوز هم از کارکرد مناسبی برخوردار است

تکنیک هایی که برای ارتقای سئو به کار برده شده اند هنوز هم به خوبی کار میکنند .هر چند برخی از داده هایی که در مورد ترافیک گوگل جمع آوری شده اند همواره در حال تغییرند اما این تکنیک ها هنوز هم از کاربردهای فراوانی برخوردارند.

سرمایه گذاری در سئو

سرمایه گذاری در سئو

۲:تکنیک های سئو ,متوقف نمیشوند

آنطور که به نظر میرسد موتورهای جستجو در حال توسعه  هستند اما حتی در آینده نیز استفاده از این دسته از تکنیک ها متوقف نخواهد شد

۳:تکنیک های سئو از نظر هزینه نیز مقرون به صرفه هستند

در مقایسه  با هزینه های مربوط به سایر شکل های بازاریابی آنلاین ,برنامه های بازاریابی ایمیلی و بازاریابی آنلاین ,سئو میتواند یک RIOمناسب را برای شما فراهم کند.

۴:موتورهای جستجو نیز بیشتر سهم بازار را به خود اختصاص داده اند

در حال حاضر بین ۸۰ تا ۹۰ درصد از مشتریان ,قبل از اینکه خریدی را انجام دهند بازدیدهایی را به  صورت آنلاین از آن دسته از کالاها به عمل می آورند و پیش بینی میشود که این درصد نیز روز به روز افزایش یابد.امروزه تقریبا تمام افراد ,محصولات و خدمات را به صورت آنلاین جستجو میکنند.

۵:بهینه سازی جستجوهای محلی و  پهنای باند موبایل

پیش بینی هایی که در این مورد صورت گرفته  است حاکی از آن هستند که مقدار ترافیک ارائه شده  دستگاههای موبایل از ترافیک دستگاههای دسکتاب قدیمی بیشتر است. با توجه به افزایش میزان استفاده از دستگاههای موبایل ,دنیایی از تکنیک های موثر سئو به روی شرکت ها باز میشود.

۶:رقبای شما  هم بر روی سئو  سرمایه گذاری میکنند پس تلاش کنید تا  شما نیز در این عرصه سرمایه گذاری کنید

با هر بروزرسانی که در الگوریتم های جستجو صورت میگیرد گوگل و سایر موتورهای جستجو,نحوه بررسی سایت ها را تغییر میدهند.  به این ترتیب برخی از موارد مانند رسانه های اجتماعی از اهمیت بیشتری برخوردار میشوند.

منبع  :forbes.com

مقالات مرتبط:نرم افزارهای برتر سئو

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *