ساده ترین تکنیک های سئو

ساده ترین تکنیک های سئو

وقتی که کارشناسان درباره سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجو بحث میکنند بسیاری از بازاریاب ها و کارآفرینان,نگاهی سطحی به این موضوع می اندازند .مسئله ای که در اینجا وجود دارد این است که سئو تا حد زیادی تخصصی است و ممکن است کسل کننده به نظر برسد. در اینجا به برخی از تکنیک هایی اشاره شده است که برای بهینه سازی موتورهای جستجو باید از آنها استفاده کنیم :

ساده ترین تاکتیک های کاربردی سئو

ساده ترین تاکتیک های کاربردی سئو

۱:انتخاب کلیدواژه های مناسب

یکی از مهمترین مشکلاتی که مردم در مورد سئو با آن مواجه هستند انتخاب کلیدواژه هایی است که ترافیک را برای سایت به همراه داشته  باشند. به این منظور لازم است تا کلیدواژه هایی را انتخاب کنید که  مردم از آنها استفاده میکنند و دارای رقابت کمتری هستند و در عین حال لازم است تا کلیدواژه هایی را انتخاب کنید که با محتوای شما در ارتباط هستند. همچنین لازم است تا تعدادی کلیدواژه را برای پست های وبلاگ خود انتخاب کنید.تعداد دقیق این کلیدواژه ها از طریق اندازه سایت و صنعت شما تعیین میشود. برای مثال در بسیاری از وبلاگ های کوچک تنها از یک یا دو کلیدواژه استفاده میشود در حالیکه این تعداد در مورد سایت های معتبر تر و  بزرگ تر به صدها کلمه هم میرسد.

۲:توجه به نکات و موارد هر چند کوچک و بی اهمیت

وقتی که مساله بهینه سازی یک وبلاگ برای کلیدواژه ها  مطرح میشود موتورهای جستجو تنها به دنبال کشف این مساله نیستند که چند بار از این کلمه استفاده کرده اید وقتی که موتورهای جستجو میخواهند رتبه هر سایت را نسبت به دیگری تعیین کنند داده های متا را نیز به حساب می آورند.داده های متا تاثیر زیادی را بر نحوه نمایش سایت برای فردی که به صورت آنلاین جستجو میکند بر جای میگذارد .

داده متا از چندین مولفه تشکیل شده است اما برای سئو لازم است تا بر عنوان و بر توصیف متمرکز باشید .داشتن یک url مناسب که با توصیفات متای شما نیز در ارتباط باشد برای موتورهای جستجو نیز از اهمیت برخوردار است.

منبع:forbes.com

مقالات مرتبط:عوامل کاربردی سئو

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *