روش های نجات از پنالتی گوگل

روش های نجات از پنالتی گوگل

برای اغلب تجارت هایی که به صورت آنلاین صورت میگیرند ترافیک موتور جستجو از اهمیت بالایی برخوردار است اما دستیابی به یک رتبه بالا در گوگل نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.بنابراین بسیاری از سئو ها و بازاریاب ها محدودیت هایی را برای فرآیند لینک سازی تعیین میکنند. در نتیجه بسیاری از وبسایت ها نیز به دلیل نقض دستورالعمل های گوگل ,پنالتی میشوند.

روش های نجات از پنالتی گوگل

روش های نجات از پنالتی گوگل

 هر ماهه گوگل بیش از ۴۰۰۰۰۰ عملکرد متقابل را آغاز میکند البته سایت های متعدد نیز از طریق بروزرسانی های الگوریتمی مانند پنگوئن و پاندا پنالتی میشوند. اگر به صورت ناگهانی با یک پنالتی مواجه شدید ابتدا باید دلیل آن را بفهمید. در این جا ممکن است با دو نوع پنالتی مواجه شوید یکی از این دو ,عملکرد تیم اسپم گوگل و دیگری نیز پنالتی الگوریتمی است.

فرقی نمیکند که  در مورد یک پنالتی غیر الگوریتمی صحبت مبکنید یا پنالتی الگوریتمی زیرا در هر صورت باید بک لینک های سایت خود را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید و آن دسته از بک لینک ها را شناسایی کنید که سبب افت رتبه سایت شما شده اند.

وقتی لینک ها را شناسایی کردید سعی کنید آنها  را حذف کنید و به این ترتیب همه بک لینک ها را پیدا کنید و برای شروع , به سراغ ابزارهای وبمستر گوگل بروید و همه بک لینک هایی را دانلود کنید که از طریق گوگل شناسایی شده اند.

اکنون میتوانید همه بک لینک ها  را از وبمستر گوگل به  ابزار سئوی مورد نظر خود وارد کنید و دیدگاهها و مقیاس های سئوی بیشتری را برای لینک های خود دریافت کنید.  شما دراینجا میتوانید از هر ابزاری که مایلید استفاده کنید.

سعی کنید از ابزارهایی که وعده میدهند به صورت اتوماتیکی بک لینک هایی با کیفیت پایین را شناسایی کنند اجتناب کنید.نکته دیگری که در این بین وجود دارد این است که از ابزاری به نام Monitor Backlinks استفاده کنید. از این ابزار برای شناسایی بک لینک های بدی استفاده میشود که در وبسایت شما وجود دارند.

منبع:blog.kissmetrics.com

مقالات مرتبط:راهکارهای جدید سئو

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *