روش های جدید افزایش فالورها در اینستاگرام

روش های جدید افزایش فالورها در اینستاگرام

افزایش تعداد فالورها در اینستاگرام ,کار چندان دشواری نیست و  فقط به مقداری زمان و تلاش نیاز دارد.اما اگر این رویکرد را  به درستی انجام دهید تعداد فالورهای شما افزایش خواهد یافت.برخی از روش هایی که بیش از همه در افزایش فالورهای اینستاگرام نقش داشته اند عبارتند از :

۱:عکس هایی را به اشتراک بگذارید که ارتباط بیشتری با مردم داشته باشند

اگر محبوب ترین اکانت های اینستاگرام  را چک کنید حتما به یک موضوع مشترک در میان همه آنها پی میبرید.همه  عکس های آنها  به موضوعاتی مربوط میشوند که با مردم در ارتباط هستند. این عکس ها  اصیل هستند و شما با به اشتراک گذاشتن این دسته از عکس ها , با مخاطبان خود,ارتباط برقرار خواهید کرد که بهترین روش برای جذب مردم  به سمت اکانت شما است.

۲:  پست ها را در زمان مناسب منتشر کنید

قبل از انتشار هر پستی در اکانت اینستاگرام , تصور کنید که مخاطبان شما در چه برهه زمانی زندگی میکنند و حساب اینستاگرام خود را چه زمانی چک میکنند.به دلیل متغیر بودن این موضوع  ,زمان مشخصی برای این موضوع  وجود ندارد .البته  بیشتر کابران اینستاگرام ,زمانی وارد حساب اینستاگرام خود میشوند که وقت اضافی داشته  باشند مانند ساعت های اولیه  روز یا در مسیر رفتن به محل کار یا دانشگاه. به این ترتیب هر پست معمولا بیشترین تعداد بازدیدکنندگان را در چهار ساعت نخست دارد و پس از آن ,بازدیدکنندگان کمتری دارد برای جلوگیری از وقوع این امر ,زمانی پست های خود را منتشر کنید که تصور میکنید احتمال باردید مخاطبان از اکانت هایشان در آن ساعات بیشتر است.

۳: از هشتگ  های مرتبط و  محبوب استفاده کنید

با جست و جوی گوگل یا Webstagram برای یافتن هشتگ های محبوب , میتوانید هشتگ های مرتبط را برای عکس های سازماندهی شده پیدا کنید. سپس میتوانید از هشتگ های حاصل  به این روش برای افزایش تعداد بازدیدکننده هایتان استفاده کنید که تعامل بیشتری را نیز به دنبال خواهد داشت.

۴: دیگران را فالو کنید

اگر میخواهید دیگران ,شما را فالو کنند شما هم باید آنها را فالو کنید. این قاعده ساده عکس العمل متقابل بر تمام رسانه های اجتماعی حاکم است.بنابراین به جای آنکه فقط عکس ,آپلود کنید و منتظر باشید تا دیگران به سراغ شما بیایند و از پست هایتان دیدن کنند شما هم باید به سراغ آنها بروید .

کاربران و برندهایی را جست وجو کنید که علایق و تفاسیر شما را به اشتراک میگذارند سپس عکس های آنها را  لایک کنید و به اشتراک بگذارید.

افرد سرشناس اینستاگرام را فالو کنید و به دنبال  هشتگ های پر کاربرد باشید .

۵: بحث و تبادل نظر کنید

یکی از موثرترین روش ها برای افزایش میزان مشارکت, و به دست آوردن  فالورهای بیشتر ,این است که میزبان یک مباحثه  باشید. این روش در بسیاری از شبکه های رسانه  اجتماعی ,اثبات شده  است. به هر حال از آنجا که اینستاگرام از محبوبیت بالایی برخوردار است به یک پلتفرم محبوب برای راه اندازی این دسته از مباحث تبدیل شده است.راه انداختن این مباحث و ادامه آنها کار ساده ای است .

۶: بیوگرافی خود را به صورت کامل پرکنید

باید از بیوگرافی خود به عنوان قسمتی ارزشمند از اکانت استفاده کنید .به  این ترتیب کاربران درباره شما و برندتان اطلاعاتی را به دست می آورند و مطمئن میشوند که آیا باید شما را دنبال کنند یا خیر.برای مثال در اکانت خود بنویسید : (فالورهای خود را فالو میکنم).با این عمل میخواهید امکان شناخت خود را برای فالورهایتان فراهم کنید و اینکه چرا باید شما را فالو کنند.در صورت لزوم مطمئن شوید که این قسمت,بروزرسانی شده است.

۷: در هنگام توصیف عکس ها ,پرسش هایی را مطرح  کنید

یک روش ساده برای دریافت لایک های بیشتر برای عکس هایتان این است که سوالی را در توضیحات مربوط به عکس خود مطرح کنید. این امر نه تنها سبب افزایش تعداد لایک ها بلکه تعداد نظرات و تفاسیر میشود.

۸ :  به خاطر بیاورید که چرا در اینستاگرام حضور دارید

قبل از شروع به انتشار پست ها ,یک گام به عقب برگردید و به یاد آورید که چرا در اینستاگرام حضور دارید و چرا به فالورهای بیشتری نیاز دارید؟ آیا  به دریافت فیدبک های بیشتری برای عکس هایتان نیاز دارید؟

درک این مطلب میتواند به شما کمک کند تا فالورهای بیشتری را جذب کنید زیرا مخاطبان هدف را میشناسید.

۹:به طور مرتب پست بگذارید اما تعداد پست ها را افزایش ندهید

وقتی که فالورهای جدید را جذب کردید چگونه میتوانید توجه آنها را به سمت خود جلب کنید؟ یکی از ساده ترین روش ها برای دست یافتن به این هدف ,این است که پست های مرتبط و جذاب را به صورت مکرر به اشتراک بگذارید.اگر صدها عکس دارید که میخواهید آنها را به اشتراک بگذارید آنها را در بین چند روز پخش کنید.

۱۰٫ از فیلترها و اپلیکیشن ها استفاده کنید

آیا میدانید چه چیزی باعث منحصر به فرد شدن اینستاگرام شده است ؟فیلترها .

از آنجا که در اینستاگرام از بیش از ۲۰ فیلتر استفاده شده است هیچ دلیلی وجود ندارد که شما از این فیلترها مثتثنی باشید .در راس این فیلترها میتوانید از اپلیکیشن های ویرایش عکس استفاده کنید.

منبع :searchenginejournal.com

مقالات مرتبط :چگونه شبکه های اجتماعی ,پول ساز میشوند؟

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *