روش هایی برای بازاریابی آنلاین

روش هایی برای بازاریابی آنلاین

روش های مختلفی برای بازاریابی سایت به صورت آنلاین و هدایت ترافیک به سمت سایت شما وجود دارد.اغلب مردم , مطالبی را در مورد بهینه سازی موتورهای جستجو شنیده اند و میدانند که بهینه سازی موتور جستجو با چه چیزی در ارتباط است.روش های متعدد فراوانی وجود دارد که میتوان سایت را با استفاده از آنها بهینه سازی کرد.

روش هایی برای بازاریابی آنلاین

روش هایی برای بازاریابی آنلاین

در اینجا به انواع روش های بازاریابی آنلاین اشاره شده است :

شبکه های اجتماعی:

شما میتوانید با تبلیغ شغل یا خدمات خود در شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک ,MySpace یا Bebo از مزایای شبکه اجتماعی برای خود بهره مند شوید.فیسبوک نیز تبلیغات با قابلیت پرداخت به ازای هر کلیک را به کاربران توصیه کرده  است  . به این ترتیب شما به ازای هر کلیکی  که از فیسبوک به سایت شما ارسال میشود مبلغی را پرداخت میکنید. این کلیک ها ممکن است جمعیت یا گروههای سنی خاصی را هدف قرار دهند.برخی از این شبکه های اجتماعی که در این فهرست قرار گرفته اند عبارتند از :

فیسبوک  ,اسنپ چت  ,اینستاگرام  ,پینترست ,لینکداین ,یوتیوب, و غیره

اپلیکیشن های شبکه اجتماعی :

 این شکل بازاریابی نیز  در چند سال گذشته در شبکه های اجتماعی ظاهر شده است.هر  روزه تعداد بیشتری از مردم تلاش میکنند تا پروفایل خود را کاستومایز کنند تا سایت خود را نسبت به سایر سایت ها ارتقا دهند.

اخبار اجتماعی :

 از میان شبکه های اجتماعی , سایت های خبری اجتماعی نیز از اهمیت زیادی برخوردارند. این سایت ها  ,اجتماعی هستند و مقالات خبری  را  که به آنها  داده میشود وارد شبکه ها میکنند.

وبلاگ نویسی  :

 با معرفی وبلاگ ها ,تعداد زیادی از ناشران  قادرند محتوای خود را به صورت آنلاین دریافت کنند. این وبلاگ ها ,توانایی آن را برای مردم  ایجاد میکنند تا به سرعت ,مطالب خود را  به صورت آنلاین و به راحتی منتشر کنند و حجم عمده ای از اطلاعات را نیز  را نیز برای مردم ایجاد میکنند تا مطالبی را در مورد ایده های مختلف دریافت کنند.

بازاریابی ایمیلی :

این روش نیز یکی از روش های قدیمی برای بازاریابی آنلاین است.

منبع:pbwebdev.com

مقالات مرتبط:بهترین استراتژی های بازاریابی اینترنتی

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *