روشی ساده برای ارتقاء سئو سایت

روشی ساده برای ارتقاء سئو سایت

اگر به تازگی سایتی را راه اندازی کرده اید و قصد دارید تا در موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ از رتبه بالایی برخوردار شوید لازم است تا نکاتی را در مورد دنیای موتورهای جستجو یا سئو درک کنید.

در حالیکه بسیاری از مردم از انجام این امر احتناب میورزند اما در واقع باید بیشتر به آن توجه شود اما نخستین مرحله برای آنکه در مسیر مناسب قرار گیرید این  است که  از  Wix SEO Wizard استفاده کنید که یک ابزار مناسب برای کاربر است  و شما  را  مرحله به مرحله در فرآیند بهینه سازی سایت یاری میرساند.

5روش ساده برای ارتقای سئوی سایت

5روش ساده برای ارتقای سئوی سایت

برخی از دستورالعمل هایی که در این مورد ارائه شده اند عبارتند از :

۱:URLمناسب را انتخاب کنید

قبل از آنکه سایت شما  به صورت رسمی  راه اندازی شود لازم است تا یک URL را انتخاب کنید .در واقع , این, آدرسی است که بازدیدکنندگان تایپ میکنند تا سایت شما  را پیدا  کنند.

۲:عناوین و توصیفات را برای هر کدام از این صفحات ایجاد کنید

آیا میدانستید که میتوانید برای هر کدام از صفحاتی که در سایت شما قرار دارند یک عنوان و توصیف خاص بنویسید.در واقع اینها متن های مختصری هستند که به صورت دقیق عملکرد تجارت شما  را توصیف میکنند و در واقع برای رسیدن به این هدف نیز از ترکیبی از کلیدواژه ها و   عبارت ها استفاده میکنید.

۳: از انکر تکست استفاده کنید

وقتی که مطلبی را برای سایت خود مینویسید در این مورد نیز فکر کنید که کجاها میتوانید از انکرتکست در سایت خود استفاده کنید

۴: یک alt text را به هر کدام از تصاویر خود اضافه کنید

موتورهای جستجو نیز در خواندن متن در سایت شما از کارکرد بالایی برخورداند اما هنوز چیزی در این مورد مطرح نکرده اند که تصاویر را باید چگونه بخوانید.

۵:سعی کنید در ساختار سایت خود از تیترهای مناسب استفاه کنید

هر کدام از صفحاتی که در سایت شما  قرار گرفته اند از یک عنوان اصلی یا  فرعی برخوردارند .وقتی که موتورهای جستجو , این سایت را اسکن میکنند محتوای شما را بهتر درک میکنند البته در صورتی که  این متن را به صورت مراتبی برای آنها توضیح دهید  .مرتبط ترین  قسمتی که در این بین وجود دارد عنوان صفحه است و  باید آن را به صورت H1تعریف کنید . در واقع  این عنوان باید به عنوان توضیحی برای محتوایی که در متن آمده  است عمل کند و در واقع در هر صفحه نیز نباید تعداد عناوین اصلی از یک مورد بیشتر باشد . این عنوان باید با دقت انتخاب شود و نباید استفاده از هیچ کدام از کلیدواژه ها را به فراموشی بسپارید  .

منبع:wix.com

مقالات مرتبط:تکنیک های برتر سئو

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *