روش هایی برای جذب فالوور در شبکه های اجتماعی

روش هایی برای جذب فالور در شبکه های اجتماعی

طرفداران شبکه های اجتماعی و بازاریابی ,نظریاتی را دراین مورد ارائه کرده اند که مشاغل کوچک چگونه میتوانند فالووهای بیشتری را به سمت خود جلب کنند و یا لایک های بیشتری را در فیسبوک ,توئیتر و لینکداین دریافت کنند.

بیشتر مشاغل به ویژه مشاغل خدماتی نیز این روزها در فیسبوک و توئیتر و لینکداین حضور دارند اما برای آنکه بتوانید مشتریان بیشتری را به  سمت صفحات خود جلب کنید لازم است تا مشارکت و همکاری نزدیکی با کاربران لینکداین و توئیتر و  فیسبوک داشته باشید. به این منظور باید اقدامات زیر را انجام دهید :

روش هایی برای جذب فالوور در شبکه های اجتماعی

روش هایی برای جذب فالوور در شبکه های اجتماعی

۱:پروفایل شبکه های اجتماعی شرکت را ارتقا دهید

در این مورد اطمینان حاصل کنید که پروفایل آنلاین شرکت شما به  گونه ای طراحی شده  است که به سرعت به کاربران شما نشان میدهد که شما چه کسی هستید و  در چه حوزه ای نیز مشغول به فعالیت هستید.

۲:تحقیقات متعددی را دراین مورد انجام دهید

بررسی کلیدواژه های نیز به شما کمک میکند تا به سرعت بفهمید که مخاطبان هدف شما به دنبال چه چیزی هستند.وقتی که بدانید آنها  چه سوالاتی را دراین مورد مطرح کرده اند بهتر میتوانید آنها  را بشناسید و به سوالات آنها پاسخ دهید.

۳:تنها در مورد شغل و داد و ستد خود صحبت نکنید و در عوض از محتوایی استفاده  کنید که به نظر کاربرانتان از اهمیت و کاربرد  بیشتری برخوردار است.

یک مدیر متفکر باشید و محتوایی را از منابع  مختلف به اشتراک بگذارید.

۴: با فالوورهای خود تعامل داشته باشید و به سرعت به سوالات آنها پاسخ دهید

سعی کنید همیشه در زمان پاسخگویی به سوالات فالوورها , از پاسخ های خاص استفاده کنید و هیچ گاه سعی نکنید که برای پاسخ دادن به آنها از پاسخ های کلی استفاده کنید .

۵:آن دسته از کاربرانی که شما را دنبال میکنند دنبال کنید

در بسیاری از مواقع پیروی از هر فردی میتواند به سرعت و بلافاصله پاسخ هایی را به دنبال داشته باشد.بنابراین سعی کنید که  افرادی را دنبال کنید که میتوانند فالوورهای شما باشند.

۶: با افرادی که در صنعت شما تاثیر گذار هستند تعامل برقرار کنید

تعامل با افردی که بر سایت و بر شغل شما تاثیر گذار هستند میتواند سبب جذب احترام و اهمیت و اعتبار بیشتری برای سایت شما شود  .

منبع :cio.com

مقالات مرتبط :چرا تبلیغات در شبکه های اجتماعی ,مهم است؟

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *