تکنیک های سئو

تکنیک های سئو

اگر  شما در مراحل اولیه بهینه سازی موتورهای جستجو قرار دارید باید بگوییم که موضوعی مهم را به ذهن سپرده اید.اما چرا باید در رابطه با کلیدواژه ها و بک لینک ها نگران باشید وقتی که  هزاران دستورالعمل در این مورد وجود دارد. مهم نیست که خدمات یا محصولات شما تا  چه اندازه خلاقانه هستندمردم نیز نمیتوانند آنها را به صورت آنلاین پیدا کنند. در اینجا به چند تکنیک خلاقانه دراین مورد اشاره شده است که به ترتیب عبارتند از :

۱:کلیدواژه های هدف را تعیین کنید

هدف از این مرحله باید شناسایی مجموعه ای از کلیدواژه های سئو  باشد تا  آنها را در نتایج جستجو پیدا کنیم سپس سایت را  مطابق با آن,بهینه سازی کنیم.این فهرست همچنین شامل عبارت های کلیدی است که مشتریان بالاقوه شما وارد موتورهای جستجو میکنند و برای رتبه سایت شما نیز چندان رقابتی نیستند.

۲:تلاش برای برندگذاری

شناسایی و مورد هدف قرار دادن کلیدواژه های سئو برای استفاده در برنامه بازاریابی از اهمیت زیادی برخوردار است .همچنین لازم است که  هر چه زودتر و در همان مراحل ابتدایی,فرآیند برندگذاری را نیز آغاز کنید.

۳: بر ایجاد محتوا تمرکز کنید

انتشار محتوا در سایت سبب افزایش تعداد کلیدواژه هایی میشود که در سایت شما وجود دارند.  با استفاده از کلیدواژه های مناسب میتوانید ترافیک سئوی رایگان را از طریق عبارت های جستجو  به دست آورید  . در مرحله دوم در سایت خود از محتوای ارزشمند استفاده کنید و در واقع این بهترین روش برای ایجاد روابط با مشتریان است .

۴:تعهد نسبت به شبکه سازی اجتماعی

هم گوگل و هم بینگ میدانند که سیگنال های اجتماعی مانند به اشتراک گذاری لینک ها و برندها در بروررسانی وضعیت برخی از شبکه  های اجتماعی و رتبه  بندی SERP ها نیز نقش مهمی را ایفا میکنند این امر  بدان معناست که حضور در آنها برای آغاز فعالیت  شمادر حوزه سئو از اهمیت برخوردار است .

۵:ارتباط خود را با کاربران شبکه های اجتماعی قوی حفظ کنید

اگر مقداری از زمان خو را در سایت های رسانه اجتماعی سپری می کنید لازم است که وقت را غنیمت بشمارید و با کاربران قوی در این شبکه  ها ارتباط برقرار کنید .

۶:گوگل آنالتیک را نصب کنید

یکی دیگر از عواملی که  باید در موفقیت سایت مورد ارزیابی  قرار داد توانایی انداره گیری و تست مقیاس های مختلف است .برای آنکه داده های مورد نیاز  برای عملکرد موفق را در این مورد جمع آوری کنید لازم است تا برنامه گوگل آنالتیک را نصب کنید .این برنامه  ,رایگان است و  به راحتی نیز میتوان از آن استفاده کردو مجموعه ای ارزشمند از اطلاعات را برای ارتقای میزان تبدیل سایت فراهم میکند.

۷: اهداف گوگل آنالتیک را تعیین کنید

وقتی که برنامه  گوگل آنالتیک  را نصب کردید اهداف سایت را تعیین  کنید و  مشخص کنید که عملکرد سایت شما  تا چه اندازه مطلوب بوده  است .

۸:  بر روی لینک سازی سرمایه گذاری کنید

وقتی که سایت را برای سئو , بهینه سازی میکنید از کلیدواژه های برندگذاری استفاده کنید و  این امر به عنوان نیمی از فرایند بهینه سازی تلقی میشود  .

۹:پست های مهمان را نیز امتحان کنید

شما میتوانید به عنوان یک نویسنده  مهمان با سایر سایت ها در صنعت خود مرتبط شوید تا وبلاگ های مهمان را برای سایت هایی فراهم کنید که به سایت شما لینک داده اند .وقتی که این فرآیند به پایان رسید به بک لینک های مرتبط و باکیفیتی دست پیدا میکنید و ترافیک بیشتری نیز به  سمت شما جریان پیدا میکند.

۱۰  : از انتشارات رسانه ای استفاده کنید

این  روش برای لینک سازی از اهمیت بالایی برخوردار است .  به این ترتیب میتوانید ترافیک وبک لینک ها را از طریق سایت ها  افزایش دهید .

منبع  :searchenginejournal.com

مقالات مرتبط :چگونه بک لینک بگیریم

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *