۷ تکنیک ساده سئو

۷ تکنیک ساده سئو

بسیاری از تکنیک های بهینه سازی موتور جستجو ,نیازمند برنامه ریزی و استراتژی های خاص و یک دانش اولیه در مورد نحوه عملکرد سئو هستند.تولید محتوای باکیفیت و جستجوی کلیدواژه ها  ,  و داشتن نامی خوش به عنوان موثر ترین تکنیک های سئو تلقی میشوند اما به تلاش زیادی نیاز دارند.

۱:آدرس و  اطلاعات تماس خود را در همه صفحات قرار دهید

7 تکنیک ساده سئو

7 تکنیک ساده سئو

در اینجا منظور ما این است که آدرس و شماره تلفن و ادرس ایمیل  را در  هر کدام از صفحات وبسایت خود قرار دهید.یکی از ساده ترین روش ها  برای رسیدن به این هدف , استفاده از عنوان و زیرنویس سایت است. البته این امر فقط در مورد تجارت ها  و مشاغل بومی و محلی اعمال نمیشودحتی اگر یک تجارت  آنلاین دارید قرار دادن اطلاعات تماس در هر صفحه میتواند به شما کمک کند.

۲:ادعای مالکیت در مورد فهرست های داخلی گوگل و بینگ خود داشته باشید

 برخلاف قسمت اول در اینجا به یک محل فیزیکی نیاز دارید تا  از این محله بهره ببرید.اگر برای برخی از مشاغل محلی مانند رستوران ها جستجو کنید به  یک فهرست محلی دست پیدا میکنید.

۳:SSL Certificate  را نصب کنید

استفاده از این گزینه ,اختیاری است.یکی از بهترین گزینه ها در زمان ذخیره سازی و انتقال اطلاعات حساس ,استفاده از این رویکرد است برخی از  این داده های حساس عبارتند از :اطلاعات کارت اعتباری یا اطلاعات استخدام و SSN و اطلاعات پزشکی.

۴:سایت مپ XML را ایجاد کنید

سایت مپ XML,فایلی است که همانند خزیدن در سایت ها , به بررسی موتورهای جستجو میپردازد . در واقع سایت مپ XML ,نوعی فایل  با فرمت خاص است که میتوانید آن را ایجاد کرده و  در سایت خود بارگذاری کنید

الف:urlهای فایل و صفحه

ب:اولویت ها

پ:تعداد بروزرسانی ها

۴:ارائه سایت مپ از ۴A به ابزارهای وبمستر گوگل  و بینگ

پس از تکمیل ۴A و داشتن سایت مپی که  میزبان سایت شما است میتوانید سرعت سایت خود را اضافه کنید .

۵:ایجاد یک صفحه  سایت مپ

۶:ایجاد و بارگذاری فایل  robots.txt

منبع:ironistic.com

مقالات مرتبط:ساده ترین تکنیک های سئو

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *