ترفندهای جدید سئو برای سال۲۰۱۷

ترفندهای جدید سئو برای سال۲۰۱۷

ماهیت همه چیز با گذشت زمان تغییر میکند.البته برخی از مطالب وجود دارند که ماهیت آنها تغییر نمیکند و به صورت ثابت باقی می مانند.اجازه دهید در اینجا به دو سورپرایز سئو برای سال ۲۰۱۷ اشاره کنیم.این دو سورپرایز عبارتند از :

۱ : موبایل از اولویت برخوردار میشود

اگر سال ۲۰۱۶ بر فاکتورهای متناسب برای موبایل و بهینه سازی برای دستگاههای قابل حمل,تاکید میکرد,با افزایش استفاده و کاربرد موبایل ,گوگل و سایر متخصصان آنلاین,آینده ای را پیش بینی کرده اند که در آن ,برخی از گجت ها از اولویت برخوردار میشوند.

به هر حال نباید در اینجا اهمیت دسکتاب و لپتاپ ها را نادیده بگیرید ,به ویژه اگر یک سایت تجاری دارید لازم است در همه دستگاهها حضور داشته باشید و بازارهای بالقوه را نادیده نگیرید.

البته  لازم است به  (Progressive Web Apps (PWA توجه کنید .اینها وبسایت هایی هستند که همانند اپلیکیشن ها کار میکنند. این بدان معناست که از قابلیت اعتمادپذیری بالاتری برخوردارند و سریعتر هستند. با استفاده از این تکنولوژی ,کاربران نیز در سال ۲۰۱۷ انتظار دارند که تجربه بهتری در مورد گردش در وب داشته باشند.

۲ : تمرکز بیشتر بر تصویر و ویدیو

 من تصور میکنم که دو محرک اصلی برای افزایش علاقه و توجه به بهینه سازی فیلم و تصویر وجود دارد که عبارتند از :

نسل جوان به ویدیو و عکس ,گرایش بیشتری پیدا میکنند .

یک تغییر جهت عمده به سمت تصاویر و واقعیت مجازی صورت میگیرد. در واقع بسیاری از پلتفرم های محبوب مانند اینستاگرام,پینترست و اسنپ چت بر تصویر و فیلم بیش از هر چیز دیگری متکی هستند.

۳ : تبلیغات خلاقانه

 در سال ۲۰۱۶ شاهد محتواهایی با کیفیت بالا, از ویدو گرفته تا عکس بوده ایم.به هر حال , مردم  هیچ گاه در این مورد فکر نکرده اند که اینها محتوای پشتیبانی شده  هستند.

به طور کلی اغلب این محتواها آموزنده بوده و موضوعات مورد علاقه مردم هستند. پیش بینی شده  است که در سال ۲۰۱۷, این نوع استراتژی بازاریابی را هم در مورد برندها و هم در مورد تجارت ها و مشاغل کوچک مشاهده کنیم .

منبع : business2community.com 

مقالات مرتبط :چند نکته در مورد سئو در سال ۲۰۱۷

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *