اینترنت وب مارکتینگ چیست؟

اینترنت وب مارکتینگ چیست؟

تعداد زیادی از انواع اینترنت وب مارکتینگ وجود دارد که برخی از آنها به تنهایی کار می کنند و برخی دیگر از نیز به همراه سایر انواع مارکتینگ ها کار می کنند. این انواع عبارتند از :

بازاریابی موتورهای جستجو(SEM):

انواع اینترنت وب مارکتینگ

انواع اینترنت وب مارکتینگ

در این نوع از بازاریابی ,سایت ها از طریق افزایش قابلیت مشاهده در صفحه نتایج موتور جستجو و از طریق بهینه سازی موتور جستجو و تبلیغات پولی ,بازاریابی محتوای استراتژیک و شبکه های اجتماعی ارتقا پیدا میکنند.

بهینه سازی موتور جستجو(SEO) :

برنامه های سئو تلاش میکنندتا رتبه بالاتری را برای نتایج جستجو به دست آورند و این امر زمانی صورت میگیرد که نتایج در اختیار کاربران موتورهای جستجو مانند گوگل ,بینگ و یاهو قرار گیرند.هر چه قدر که نتایج نمایش داده شده از رتبه بالاتری برخوردار شوند احتمال اینکه کاربران بر روی آنها کلیک کنند بیشتر است.

تبلیغات نمایشی

تبلیغات به عنوان یک محیط پویا تلقی می شود که از تصاویر و واژه ها تشکیل شده اند.البته مجله ها و روزنامه ها نیز کاری شبیه تبلیغات را انجام میدهند.

تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک

تبلیغاتی که توسط ناشر وب ارائه میشود مانند صفحه نتایج موتور جستجو و  یا صفحه خانگی در مرورگر ,تنها زمانی هزینه را برای تبلیغ  کننده به همراه  دارد که بر روی آن آگهی یا تبلیغ ,کلیک کند.

تبلیغات در شبکه  های اجتماعی

ممکن است تبلیغات از طریق شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک نیز صورت گیرد. این نوع بازاریابی شامل ایجاد انواع صفحات در سایت از طریق  ارتقای یک سازمان یا شرکت یا محصول است که میتوان به سادگی از یک سایت یا از بیرون آن سایت به آن دست پیدا کرد.

تبلیغات ایمیلی

این نوع تبلیغات شامل توزیع پیام ها از طریق ایمیل است.تبلیغات ایملیلی ممکن است شامل پیام متنی و یا تلفیقی از واژه ها و تصاویر باشند و  یا امکان دسترسی به یک ویدیو را در وبسایت و یا سایت ویدیویی مانند یوتیوب فراهم کند.

تبلیغات مرجع

تبلیغات پیوسته

تبلیغات داخلی

تبلیغات ویدیویی

این تبلیغات شامل استفاده از ویدیو های مختلف است مانند هر آنچه که در یوتیوب و یا در سایت های مشابه یافت میشود.

منبع:webmarketingpros.com

مقالات مرتبط:رسیدن به صفحه اول گوگل

 

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *