استفاده از سئو برای ارتقا سایت

 استفاده از سئو برای ارتقاء وبسایت 

در حال حاضر میزان خرید آنلاین هر ساله حدود ۳۵ درصد افزایش میابد و  اینترنت نیز یک فضای بسیار پرکاربرد برای انجام داد و ستدهای  مختلف است .حتی واحدهای اقتصادی کوچک با یک وبسایت تجاری نیز میتوانند با استفاده از ایده های مناسب و اندکی تحقیق با صرف هزینه  اندکی به سود قابل توجهی دست پیدا  کنند و در رقابت با واحدهای اقتصادی بزرگتر نیز به موفقیت دست پیدا کنند. در قسمت  زیر دستورالعمل هایی در مورد نحوه استفاه از این فرصت ها فراهم شده است :

۱ : تجزیه و تحلیل رفتار جست و جو :

مقداری از زمان خود را صرف جست و جو در مورد این موضوع  کنید که جست و جو کننده ها از چه عبارت هایی برای پیدا کردن اقلامی استفاده میکنند که شما به صورت آنلاین میفروشید. از Wordtracker  برای شناسایی  واژه هایی استفاده  کنید که به وفور مورد استفاده قرار میگیرند. این عبارت ها ,بهترین نتیجه را به دنبال دارند.

۲: بهینه سازی برای گوگل :

اغلب مشتریان با استفاده از موتورهای جست و جوی آنلاین , یک وبسایت جدید را پیدا میکنند .گوگل ۸۸ درصد این بازار را در اختیار دارد. بنابراین مطمئن شوید که سایت شما در گوگل از رتبه مناسبی برخوردار شده است .

۳: بهینه سازی صفحات دارای رتبه بالا :

در کادر گوگل سرچ ,عبارتی که  قصد بهینه سازی آن را دارید تایپ کنید و پس از آن نیز یک فاصله و  آدرس سایت www.yoururl. را قرار دهید به  این ترتیب صفحه شما به راحتی بهینه سازی میشود.

۴: توصیفات متا را با دقت نویسید :

در واقع این توصیفات را باید به عنوان یک کپی تبلیغاتی تلقی کنید که در نتایج به جست و جو کننده نشان داده میشوند.

۵:مولفه های مهم را  بهینه سازی کنید :

هر عبارت کلیدی باید به  صورت طبیعی با  متن موجود در صفحه  تلفیق شود و  همیشه هم در برچسب عنوان از یک واژه استفاه کنید. این  برچسب نباید بیشتر از ۸  الی ۹ کلمه باشد .

۶: بر روی لینک های خود کار کنید :

هر چه  قدر که لینک های بیشتری از وبسایت های مرتبط با کیفیت بالا داشته  باشید رتبه شما نیز بالاتر خواهد بود. البته امکان گرفتن لینک های متنی محتوی کلیدواژه های مرتبط نیز وجود دارد. در مورد لینک های تکراری نیز با دقت رفتار کنید .تحت هیچ شرایطی نباید لینک ها را بخرید.

۷:رقبای خود را نگاه کنید:

نگاه کنید که رقبایتان در حال انجام چه اقداماتی هستند. اگر آنها یک بنر تبلیغاتی را برای چند هفته راه اندازی کرده و بعدا آن را برداشتند این امر نشان میدهد که از کارایی لازم برخوردار نبوده است بنابراین وقت خود را برای آن تلف نکنید .

۸:با دقت از فضای بازار استفاده کنید :

برخی از فضاهای بازار مانند eBay و آمازون از محبوبیت بالایی برخوردارند اما میزان بودجه اولیه آنها پایین است بنابراین آنها را به عنوان سنگ بنا برای تجارت خود قرار ندهید.

۹:سعی کنید تا در رسانه های اجتماعی نیز ارتقاء پیدا کنید:

رسانه های اجتماعی ,رایگان هستند و بسیاری از مردم نیز خرید خود را از آنجا آغاز میکنند .فیسبوک و توئیتر در این بین از همه بزرگتر هستند اما اسنپ چت و پینترست نیز این روزها از اهمیت برخوردار شده اند.

۱۰: مطمئن شوید که سایتتان سریع  و پاسخگو است :

گوگل , سایتهایی که کند هستند یا به درستی نمایش داده نمیشوند را چندان مورد توجه  قرار نمیدهد .

در نهایت اقداماتی مانند ارزیابی و تجزیه و تحلیل را نیز انجام دهید .

منبع : marketingdonut.co.uk

مقالات مرتبط :آنچه که باید درباره سئو بدانید

 

4 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *