استراتژی های سئو

استراتژی های سئو

همه استراتژی های که در مورد سئو به کار برده می شوند باید مقادیری از خلاقیت و تفکر انتقادی را به همراه داشته باشند.برای آنکه بتوان رقابت خود را با رقبا ادامه داد لازم است از خلاقیت بهره برده شود و لازم است این خلاقیت در تمام مراحل از لینک سازی تا ایجاد محتوا به صورت مدام به کار برده شود.

برای بهره روی از خلاقیت در سئو,لازم است همه این عناصر در یک طرح کاربردی و منسجم با هم تلفیق شوند.برخی از استراتژی های خلاقانه  ای که در این زمینه مورد استفاده  قرار می گیرند عبارتند از :

download

استراتژی های سئو

لینک سازی

متقاعد کردن سایر سایت ها  در این مورد که به دامین شما لینک بدهند علامت بزرگی برای گوگل  است که این سایت ,مرتبط و معتبر است و ارزش هایی را برای  بازدیدکنندگان به همراه  دارد .لینک سازی , به عنوان یک روش بسیار خلاقانه در ارتقا سئو سایت تلقی میشود.

لینک های منبع

دستیابی به لینک منبع  نسبت به سایر  روش های لینک سازی دشوار تر است. این امر به ویژه زمانی صدق میکند که از کاربر خواسته  شود تا محتوای جدید را به صفحه اضافه کند. به این ترتیب باید صفحه خانگی یا وبلاگ را به یک وبمستر متصل کرد.بسیاری از این وبمسترها ,هزاران  لینک را به صورت روزمره دریافت میکنند . البته در این مورد نباید از چهارچوب هایی استفاده شود که از لینک های هدف فراتر روند. در حالیکه تعدادی از این چهارچوب ها از تعداد زیادی از URLها استفاده میکنند اما تکنیک هایی نیز وجود دارد که از تعداد مناسبی از این  URLها استفاده میکنند.

ایجاد محتوا

یکی از روش های مناسب برای دستیابی به  فرصت های مناسب برای محتوا , این است که  مواردی که وجود ندارد را ارزیابی کنید. افزودن به این قسمت میتواند برای توسعه محتوای داخلی و خارجی, مناسب باشد.

البته اگر جستجوها را به شیوه صحیح انجام دهیم میتوانیم  موضوعاتی که محتوای کمتری در رابطه با آنها  وجود دارد را پیدا کنیم و یا محتوایی در ارتباط با موضوعاتی خاص و  منحصر به فرد را منتشر کنیم .یکی از فرایندهاییی که برای پر کردن خلا محتوایی مورد استفاده قرار میگیرد Newsjacking نام دارد که از روندها و رویدادهای  رایج  بهره میگیرد و محتوایی را در ارتباط با موضوع  مورد نظر ایجاد میکند.

منبع :econtentmag.com

مقالات مرتبط :ابزارهای رایگان سئو 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *