ارتقای رتبه سایت در الکسا

ارتقای رتبه سایت در الکسا

سوالی که بسیاری از کاربران ,آن را مطرح کرده اند این است که چگونه رتبه الکسای سایت خود را ارتقا دهیم ؟ ما نیز درک میکنیم که این موضوع  برای  شما و کاربران از اهمیت برخوردار است .به طور کل ممکن است شرکت های تبلیغاتی و شرکا و سرمایه گذاران به دنبال رتبه  شما در الکسا باشند و بخواهند با استفاه از آن ,ارزش کار شما را مورد بررسی  قرار دهند.به همین دلیل است که ارتقاء رتبه سایت شما در افزایش درآمد شما نیز تاثیری  قابل توجه را بر جای میگذارد .منظور ما از رتبه الکسای شما این است که سایت شما در مقایسه با سایر سایت ها تا چه اندازه از اهمیت و محبوبیت برخوردار است ؟

download (3)

ارتقای رتبه سایت در الکسا

به طور کلی نحوه محاسبه  سایت در الکسا به این صورت است که  الکسا به مدت سه ماه , هر روز تعداد بازدیدهای صورت گرفته از هر صفحه سایت را مورد محاسبه قرار میدهد. به این تریب سایتی که از بیشترین تعداد بازدیدکننده و بازبینی صفحات سایت برخوردار بوده است از رتبه اول برخوردار میشود.

در اینجا به چند تاکتیک اشاره شده است که برای بهبود رتبه  الکسا از آنها استفاده می شود. این روش ها عبارتنداز :

تولید محتوای اصلی و جذاب

به صورت مداوم و پیوسته ,سایت خود را بروزرسانی کنید و محتوایی را در اختیار کاربران خود قرار دهید که برای آنها از اهمیت برخوردار است .محتوایی که نتواند این انگیزه را در مخاطبان ایجاد کند نمیتواند مخاطبان باوفایی را برای سایت شما به همراه داشته باشد .

برقراری ارتباط با سایت های مرتبط که  به سایت شما  لینک میدهند

این تاکتیک به موتورهای جستجو کمک میکند تا به وضوح  سایت شما  را تعریف کنند و به این ترتیب میزان اعتبار و اعتماد به سایت شما را نیز افزایش میدهد .

پیدا کردن کلیدواژه هایی که ترافیک را به سمت رقبای شما جذب کرده اند و بهینه سازی سایت برای آنها

 با اندکی بررسی و جستجو میتوانید به سرعت متوجه  شوید که مخاطبان شما چه چیزی را جستجو میکنند و  چگونه این دسته از جستجوها را انجام میدهند

درک استراتژی بازاریابی رقبا و درک نکاتی در مورد نحوه عملکرد آنها

پیروی از بهترین ترفندهای سئو در سایت از اهمیت بالایی برخوردار است و دلایل متعددی در این مورد وجود دارد که چرا تحلیل رقبای شما از اهمیت بالایی برخوردار است  .

منبع :blog.alexa.com

مقالات مرتبط :چگونه سئو را بیاموزیم؟

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *