ابزارهای سئو برای تحلیل سایت

برخی از ابزارهای سئو برای تحلیل سایت

هیچ چیزی مانند بروزرسانی ناگهانی الگوریتم گوگل نتوانسته است ابهاماتی را برای بازاریاب ها ایجاد کند. در اینجا به برخی از ابزارهای سئو اشاره میکنیم که برای بهینه سازی سایت به کار برده میشوند.این ابزارها برای استراتژی جستجوی ارگانیک شما از اهمیت بالایی برخوردارند زیرا این امکان را برای شما فراهم میکنند تا بر روی عناصری از سایت متمرکز شوید که برای گوگل از بیشترین میزان اهمیت برخوردارند.برخی از آنها عبارتند از :

برخی از ابزارهای سئو برای تحلیل سایت

برخی از ابزارهای سئو برای تحلیل سایت

۱: ابزارهای Google Webmaster

شاید بهترین روش برای پی بردن به این موضوع که آیا گوگل ,سایت شما  را مشاهده میکند یا خیر این است که این سوال  را از گوگل مطرح کنید. این ابزار میتواند پایه و  اساس موتور جستجو را توضیح دهد.

۲: ابزار Check My Links

برای  اینکه از این بابت مطمئن شوید که لینک های شما برای آن صفحه وب ,کار میکنند بهتر است از این ابزار استفاده کنید. در واقع این ابزار که برای چک کردن لینک های شکسته نیز به کار برده میشود  این امکان را برای ناشر یا ویراستار فراهم میکند تا قبل از آنکه آن صفحه ,بالا بیاید اصلاحاتی را در آن انجام دهد.

۳: Moz Pro Tools

 این اشتراک به عنوان یک ابزار کامل عمل میکند و میتواند رتبه جستجوی تجاری شما را ارتقا دهد. در واقع این ابزار ,منابعی را در اختیار مشترکین قرا میدهد تا بتوانند فرصت های سئو  را شناسایی کنند.

۴:SEO Report Card

این ابزار که برای تجزیه و تحلیل سایت به کار برده میشود این امکان را برای شما فراهم میکند تا خود را با رقبا مقایسه کنید. در واقع این کارت میتواند گزارشی را در اختیار شما قرار دهد و موارد زیر را تحت پوشش قرار میدهد :

تجزیه و  تحلیل رتبه سایت

لینک سازی

تجزیه و تحلیل داخل سایت

دسترسی به سایت

مقیاس های اعتمادی

نمایه سازی

۵:HubSpot’s Website Grader

 این ابزار که به سال  ۲۰۰۷ برمیگردد این فرصت را برای مشاغل مختلف فراهم میکند تا فرصت های بهینه سازی موتور جستجو را کشف کنند . از آن به بعد تغییرات زیادی در این بین ایجاد شد و  نسخه اصلاح شده و جدید این ابزار نیز منتشر شده است.

۶:Woorank

منبع :blog.hubspot.com

مقالات مرتبط:ویژگی های محتوای بهینه

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *