آینده اینستاگرام ,چگونه به نظر میرسد؟

اینستاگرام برای بیش از ۴۰۰ میلیون کاربر خود به دفتری پر از خاطره و عکس و ویدیوهای کوتاه تبدیل شده است و پنجره ای را به روی رویدادهایی می گشاید که در زندگی آنها در حال رخ دادن هستند. در مورد اینستاگرام باید بگوییم که هدف متفاوتی از به اشتراک گذاری عکس ها دارد.کوین سیستروم ,بنیانگذار این شبکه در گفت و گو با تایمز گفت : در اینجا مجموعه ای از کاربران در کنار هم جمع شده اند و چشم اندازی از دنیای واقعی را در اختیار ما قرار میدهند.

download

آینده اینستاگرام ,چگونه به نظر میرسد؟

اینستاگرام ابتدا با هدف ساده ای راه  اندازی شد تا روشی را برای به اشتراک گذاری تصاویر ایجاد کند.پس از اینکه این محصول ,راه اندازی شد در  ۲۴  ساعت نخست ,حدود ۲۵۰۰۰ کاربر را به سمت خود جلب کرد.اینستاگرام به سرعت رشد کرد و در سال ۲۰۱۳ بیش از ۱۵۰ میلیون کاربر و تا ماه قبل نیز بیش از ۴۰۰ میلیون کاربر داشته است.

اما پس از وقوع برخی از رویدادها در سال ۲۰۱۲ به این نتیجه رسید که کاربران ,در مورد کارکردهای اینستاگرام ,تجدیدنظر کرده اند و بسیاری از مردم ,تصاویری از وقوع  طوفان بزرگی که در آن سال رخ  داد را به اشتراک گذاشتند .

تبدیل یک نظریه به عمل ,به ماهها زمان نیاز دارد و این امر در مورد ویژگی جدید اینستاگرام یعنی Explore نیز صدق میکند که محتوای این  پلتفرم را  از طریق جست و جوی محل ,سازماندهی میکند.

این شرکت که به فیسبوک ,متعلق است تیمی متشکل از ویراستاران عکس و نویسندگان را در کنار هم جمع کرده است تا میلیون ها عکس را در هر روز پست کنند.

شما میتوانید رویدادهای واقعی در سراسر دنیا را از طریق ایستاگرام  مشاهده کنید . به هر حال در ماههای اخیر ,اسنپ چت و پریسکوپ نیز در حال  رقابت با آن هستند .کاربران اینستاگرام  قبلا میتوانستند ویدیوهای ۱۵ ثانیه ای را به اشتراک بگذارند .این شرکت در تلاش است تا این ویژگی را بیشتر توسعه دهد.

ویدیوها روز به روز از اهمیت بیشتری برخوردار میشوند و نشان میدهند که انتقال داده در شبکه  های وایرلس تا چه اندازه سریعتر و ارزان تر شده است. اینستاگرام روز به روز از پیشرفت بیشتری برخوردار می شود.

منبع  : time.com

مقالات مرتبط :بهترین و ضعیف ترین شبکه های اجتماعی

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *