آنچه که باید درباره گوگل Sandbox بدانید

آنچه که باید درباره گوگل Sandbox بدانید

این موضوع به عنوان یک موضوع بسیار جدید تلقی میشود که با سئو ارتباط نزدیک دارد .اگر قبلا نمیدانستید که گوگل Sandbox چیست باید به شما بگویم گه شکلی از پنالتی گوگل است که بک لینک ها را  به سایت پنالتی شده ای هدایت میکند که در غیر این صورت تاثیر مثبتی را بر رنکینگ سایت در گوگل بر جای میگذارد.

در مورد ماهیت این موضوع میتوان بحث کرد , این واژه از سال ۲۰۰۴ رایج گردید.اکنون به نقل از برخی از منایع,گوگل اخیرا ورژن آپدیت شده ای از فیلتر ضد اسپم را تولید کرده است .نکته جالبی که در اینجا باید به ان اشاره کنیم این است که این فیلتر بر تمام سایت های جدید تاثیر میگذارد و فقط سایت هایی که از تکنیک کلاه سیاه استفاده میکنند را در بر نمیگیرد.

چند نکته مهم درباره گوگل  Sandbox

در واقع نام دیگر آن ,دوره  انتظار گوگل است  و وظیفه اصلی که بر عهده دارد این است که سایت های اسپم شده یا واقعی را به مدت یک  ماه در صفحه ۲ یا صفحات بالاتر نگه میدارد تا زمانی که یک مجموعه از لینک های تازه را به دست بیاورند.در واقع این یک بازی روانشناختی است که گوگل سعی میکند با کاربران سئوی کلاه سیاه انجام دهد. در واقع میزان تلاش گوگل برای متوقف کردن اسپمرها ,حیرت انگیز است.

چگونه باید از گوگل  Sandbox ,بیرون برویم؟

طبق ادعای بسیاری از کسانی که سایت های آزمایشی را  راه اندازی کرده اند و  مطالعات موردی را در باره این بروزرسانی ها انجام داده اند موارد زیر به شما کمک میکند تا از گوگل Sandbox خارج  شوید بدون آنکه به مدت ۳۰ روز یا بیشتر منتظر بمانید:

لینک های خود را از سایت های معتبر به دست آورید

سعی کنید برای معتبر ساختن لینکی که سایت شما به تازگی به دست آورده است آن را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

به نظر میرسد که صفحات جدید در سایت های معتبر موجود ,تحت تاثیر این بروزرسانی قرار نگرفته اند

اگر  دامین اصلی شما از لینک هایی با کیفیت بالا برخوردار است این امر مانع از آن میشود که صفحات جدید در سایت شما تحت تاثیر این بروزرسانی قرار گیرند.

نکته مهمی که باید در اینجا به آن اشاره کنیم طول دوره انتظار است که ۳۰ روز است.بسیاری از تامین کنندگان لینک , لینک ها را به صورت ماهیانه اجاره میکنند.بنابراین اگر فردی مجموعه ای از لینک ها را برای یک مدت زمان قابل توجه اجراه کرده است و شاهد هیچ نتیجه قابل توجهی نبوده است این احتمال وجود دارد که کار خود را با سرویس فروش لینک ادامه ندهد و امید خود به سئوی کلاه سیاه  را از دست بدهد که هدف نهایی گوگل است.

منبع : ahrefs.com

مقالات مرتبط : سئو، دلیل اصلی هک سایت ها

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *