آموزش گام به گام سئو

آموزش گام به گام سئو

از میان تمام استراتژی های بازاریابی که در سال های اخیر در اختیار مدیران بازاریابی قرار گرفته است آموزش سئو ,یکی از پیچیده ترین و بهترین روش ها است .بنابراین همچنان در راس این دسته از روندها برای موتورهای جستجو و کاربران وب قرار گرفته است .

سال  ۲۰۱۷  با مجموعه ای از روندهای جدید برای سئو آغاز شده است و فرصت هایی را فراهم کرده است که میتوان به بهترین نحو از آنها  استفاده کرد.بررسی دقیق این روشها بسیار دشوار است. اما هر سازمانی میتوانداز طریق به دست آوردن  استعدادها و عملکرد خلاقانه  , از این تغییرات صورت گرفته در تکنولوژی و الگوریتم های جستجو  استفاده  کند. این برگ های برنده به صورت یک شبه اتفاق نمی افتند و اجرای آنها روزها و حتی هفته ها طول میکشد  اما در مقایسه با سایر خلاقیت های سئو به عنوان پروژه های کوتاه مدت تلقی میشوند و وقتی که تکمیل  شدند نتایج  قابل توجهی را ارئه میکنند.

۱: صفحات موبایل با سرعت بالا

گوگل در اوایل سال گذشته اعلام کرد که از یک خلاقیت جدید برخوردار شده است و این  امکان را برای مدیران سایت ها فراهم کرده است تا    از ورژن های فوقالعاده سبک صفحات وب در دستگاههای موبایل استفاده کنند.AMP از یک هشتم داده های ورژن دسکتاب استفاده میکند که این امر به آنها کمک میکند تا با سرعت بیشتری بارگذاری شوند.

 این امر سبب فراهم شدن یک تجربه کاربری بهتر برای مشتریان موبایل و  موقعیت های مناسب  در SERP شده است  .

۲ : نقش بسیار مهم  محتوا

محتوا در طی سال های اخیر برای بازاریاب ها در راس  قرار گرفته است و استراتژی های مختلفی را در بر میگیرد و کاربردهای مختلفی در بازاریابی ,سئو و  برندگذاری دارند.موج های اولیه بازاریابی محتوا بر ایجاد برند متمرکز  بوده  است و ویژگی های گرافیکی واضح و پست هایی متمرکز بر کلیدواژه ها و کلیپ های ویدویی را نیز در بر گرفته است. به این ترتیب تمام بازار از محتوای مناسب پر میشود.

اگر تیم محتوای شما قبلا بر روی محتوای بسیار کمی کار کرده  است بهتر  است در حال حاضر روند خود را تغییر داده و از محتوای غنی برای این مجموعه استفاده کنید.

۳ : امنیت سایت

گوگل از مدتی قبل شروع  به تشویق سایت های امنیتی کرده است .به این ترتیب مرورگر کروم وب ,شروع  به علامت گذاری سایت هایی میکند که از کانکشن های ناامن HTTPاستفاده کرده اند.

منبع : business2community.com

مقالات مرتبط :سئوی موفق در سال ۲۰۱۷

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *