آموزش رایگان سئو

آموزش رایگان سئو

وقتی که میخواهید برای یک سایت جدید ,بهینه سازی موتور جستجو را انجام دهید به دلیل حجم اطلاعاتی که درآنجا وجود دارند میتوانید از برخی از مراحل ,صرفه نظر کنید.

در اینجا به برخی از اصول اساس برای بهینه سازی موتور جستجو و  یا سئو اشاره شده است:

آموزش سئو

آموزش سئو

۱:اصول سئوی داخلی

برخی از مهمترین عوامل  بهینه سازی موتور جستجو در سایت شما رخ میدهند.ممکن است خیلی وقت ها هم درباره بهینه سازی موتور جستجو شنیده  باشید اما لینک سازی بدون بهینه سازی موتور جستجو به عنوان یک رویکرد مناسب تلقی نمیشود.

قانون طلایی برای بهینه سازی داخلی

اگر نمیدانید که دقیقا باید از چه  کلیدواژه هایی استفاده کنید سعی کنید برخی از ایده های اولیه را در AdWords Keyword Tool وارد کنید تا پیشنهاداتی را در این باره دریافت کنید .

تگ عنوان

تگ عنوان در سایت شما به موتورهای جستجو میگوید که این صفحه به چه چیزی مربوط میشود این عنوان باید حداقل شامل ۷۰ کاراکتر یا کمتر باشد و نام برند یا کار شما و  کلیدواژه های مرتبط با صفحه شما  را نیز در بر گیرد. این تگ در بین  تگ های <HEAD> </HEAD> و در نزدیک بالای کد HTML آن صفحه  قرار میگیرد.

توصیفات متا

توصیفات متا در سایت شما ,اطلاعاتی را در اختیار موتورهای جستجو قرار می دهد تا درک کنند که صفحه شما درباره چیست البته شما نیز میتوانید توصیفات متا را با در نظر داشتن مخاطبان انسانی در ذهن, بنویسید .این توصیفات در قسمت نتایج جستجو نیز نشان داده می شوند. البته هنوز هم در این مورد بحث هایی وجود دارد که آیا توصیفات متا میتواند بر رده بندی سایت تاثیر بگذار یا خیر .

استفاده از وردپرس

اگر در دامین خود از وردپرس استفاده میکنید انسان خوش شانسی بوده اید.اضافه کردن تگ های عنوان و توصیفات متا در صفحات شما با استفاده از پلاگین هایی مانند All in One SEO, Platinum SEO, و SEO by Yoast. ساده است.

سایر عناصر سئوی داخلی عبارتند از :

لینک های داخلی

تگ های عنوان

نام تصویر و تگ های Alt

متن های بولد شده

منبع:blog.kissmetrics.com

مقالات مرتبط:اصول اولیه سئو چیست؟

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *